Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok, Gyöngyöspat...

Ehhez mit szóltok, Gyöngyöspatázó, öngólozó ellenzékiek? (. azon kívül, hogy fúj, hazug propagandamédia. ) :D

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 20. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

"Mindez teljesen érthető, mivel az SMS-ben voksolók 97 százaléka Orbán Viktor miniszterelnök véleményével értett egyet, és nem az amerikai tőzsdespekuláns, Soros György szervezeteivel. Az ellenzéki propagandaoldalak azonban nemcsak a szavazásról, hanem Soros álcivil szervezeteinek szerepéről is hallgatnak az ügyben." :DD


Gec, nem is tudtam, hogy full hírcsárdában nyomják, el kell kezdenem olvasni ezeket a cikkeket

2020. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező

Én is szavaztam abban a kérdésben és én is a 97% része voltam, de ettől még nem kell úgy csinálni, mintha ez nem egyoldalú szavazás lett volna. A HÍR tévé nézői jóval többen vannak ennél, tehát még ők sem szavaztak mind, nem hogy azt lehetne mondani, hogy ez a 60 ezres szám országosan bármit is kellene jelentsen.

Ez egy olyan szimpátia szavazás volt, amit ennek a csatornának a nézői szavaztak meg, mert egybecseng a véleményükkel. Ha elhisszük hogy ez most hú de nagyon azt jelenti hogy az emberek többsége egyetért, akkor legközelebb meg a 444-es szavazás pár ezres szavazótáborának 80-90%-os véleményét is annak kellene tekinteni.

Kezeld a helyén a dolgot, a hasonló véleményen levő emberek közül 60 ezren megszavaztak 97%-os többséggel egy választ.

Ez nem lesz kevesebb attól hogy a valós értékén kezeljük, csak nem csinálunk hülyét magunkból.

2020. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Van még remény, ha csak ilyen 60ezer embert sikerült palira vennie a kormánynak.
2020. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2: Bárki szavazhat, a Hír Tv pedig a legtöbb háztartásban jelen van. Az ellenzék is nézi, mert naprakészen idézgetik, hogy épp miket mondott Bayer Zsolt az aktuális műsorában.

Itt, a GYK-n gyakran linkelnek olyan weboldalakat "hiteles forrásként", mint pl. a Hír Hugó, amiről szerintem az 1 személyes működtetőn kívűl összesen tán 8-10 ember hallott. A Hír TV viszont Magyarország elsőszámú hírcsatornája és ellenben az ATV-s Heti Naplóval, ahol Sváby András hetente szavaztatja meg a nézőit a bugyitábbnál bugyutább kérdéseivel, ez egy egyszeri alkalom volt, és az ilyenkor szokványos pár ezer voksolónál jóval többen szavaztak.

Nyilván nem fog a Fidesz Gyöngyöspata-ügyben népszavazást kiírni, de a közhangulat nagyjából jól lemérhető egy ilyen telefonos voksolásból (és az homlokegyenest az ellenkezője annak, amit az ellenzék próbál sulykolni).

2020. jan. 20. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 "Bárki szavazhat, a Hír Tv pedig a legtöbb háztartásban jelen van. "

Pontosan!

Éppen ezért nem kell azt hinni, hogy a 60 ezer szavazat az az emberek többségét jelentené.

És pontosan azért nem kell valami egyértelmű bizonyítékként kezelni amiket más csatornákon csinálnak.

Ha tudod hogy a bohócok hordanak nagy narancssárga csokornyakkendőt és piros krumpliorrot akkor ne tegyél magadra ugyanolyat mert akkor csak te is bohócnak fogsz látszani!

2020. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki kell nekik fizetni, bezárni iskolát ovodát orvosi rendelőt, nincs segély, nincs közvilágítás, útfelújítás, nincs semmi és pá...csőd van gyerekek.
2020. jan. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dögevők pillanatok alatt eltapsolják azt a 2-3 millát, aztán éhen kell halni hagyni őket.
2020. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!