Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely eddig jó...

Karácsony Gergely eddig jó polgármester?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 21:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
74%

Előző vagyok: azt még hozzáteszem hogy 3 hónap alatt semmi érdemi intézkedést, döntést nem láttam tőle, leginkább veszekedést és balhé csinálás, zsarolást, miközben körbevette magát különböző pártok által delegált szakértelem nélküli megélhetési politikusokkal.

Az meg már eleve egy vicc és felkészülés az átverésre, hogyha valaki ígéret-kalkulátort működtet a Facebookon...

2020. jan. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hisz nem csinált semmit, így nem lép a mentora helyére, aki elk*rta.


PRO : még nem cseszett el semmit. Igaz így hogy még semmit sem csinált nem is nehéz.


KONTRA :


-Rengeteg teljesen felesleges állást hozott lére a haberjainak. Okoksvárosért és részvételiségért felelős alpolgármesteri fizu sem semmi. Jól megemelte az összes embere fizetését és kinevett olyanokat, mint Vágó aki nem ért ahhoz ahova került. Ez nettó pénznyelő


- Aláírt egy csomó stadion építését, amit megválasztása előtt váltig állította, hogy nem fog építeni egyet sem. A meglévők felépítését pedig ellehetetleníti. Ezt mondta


- A szuperkorházat viszont nem fogja megépíttetni, pedig mióta halljuk, hogy mennyire fontos neki az egészségügy. Oda öntené a stadionok árát. Ő ezt fordíva valósítja meg


- Az ingyenes BKV bérlet ígéreteiről jobb ha nem is beszélünk


- Klímavészhelyzetet hírdetett meg, ami abból állt, hogy félig kocsival, félig BKV val teszi meg az utat


Eddig mindenben rosszat tett, amihez hozzányult. Láttam már nála jobb főpolgármestert is

2020. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sem eddig, sem semeddig.
2020. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!