Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hallgatnak a magukat...

Miért hallgatnak a magukat függetlennek tartó bal oldali médiumok (Index, hvg,24.hu, stb. ) a szegedi Botka féle korrupciós botrányról?

Figyelt kérdés

Bírák, Szeviép, stb. Már lassan egy könyvet lehetne írni az utóbbi hónapokban felfedezett dolgokról.


Ha már valaki függetlennek vallja magát akkor nem kéne beszámolni az ellenzék piszkos ügyeiről is?


Mindenkiről számoljanak be akkor, Fideszesről is meg ellenzékiről is. Így lenne korrekt.


2020. jan. 25. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Mert függetlenek és azt írnak meg amit akarnak,ez a független újságirás.
2020. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Minden médiátol várd el ezt számoltasd be akkor mindegyiket, Fideszesről is meg ellenzékiről is. Így lenne korrekt.
2020. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Én győri vagyok, engem nem érdekel miféle botrány van Szegeden, hagyjanak már békén ezzel az egésszel, így is felháborító, hogy még a Kisalföldbe is ezt kell olvasnom.
2020. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 Ezt te komolyan gondolod? A független nem ezt jelenti.
2020. jan. 25. 12:42
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 Én meg szegedi vagyok és nem érdekelt Borkai ügy még is napi 10 cikk volt az összes ballib oldalon.


A szegedi Botka ügy ennél 100x durvább még se hoznak le 1 cikket se, na ez hogy van?

2020. jan. 25. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Mert nagyon is elkötelezettek a baloldal irányába, nem harapnak abba a kézbe, ami enni ad nekik. Majd ha már börtönben lesz Botka, akkor beszámolnak róla, hogy milyen sanyarú a sorsa Orbán börtönében, a nap se süt be reggeltől estig. Tudnak majd riogatni a diktatúrával.
2020. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez az a hatalmas botrány amiről a fideszes sajtoorgánumok soha semmi konkrétumot nem tudtak kideriteni?
2020. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Nem tudnak kideríteni konrkétumokat? Ez viccnek is rossz. Az egész dolgot feltárták. Reméljük elkaszálják azokat a bírókat meg mindenki mást akik ebben szerepet játszottak.
2020. jan. 25. 13:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak így itthagyom.

[link]

[link]

[link]

2020. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Micimacko67 ***** válasza:
81%

Kérdező, a kezetekben van a rendőrség és az ügyészseg is...nosza rajta...

Ha annyira egyértelmű, akkor nyert ügyetek van...

Ha meg nem, akkor csak ócska hőbörgés amit te is csinálsz...

2020. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!