Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen kérdések voltak a...

Milyen kérdések voltak a 2050-ig tartó időszakra vonatkozó Nemzeti Tiszta Fejlődési Stratégiáról szóló kérdőívben?

Figyelt kérdés

Pár napja hallottam a hírekben, hogy titokban tette közzé a kormány. Gondoltam kitöltöm, de most jutottam csak el odáig. Erre már vége. Tegnap dél volt a határidő.


Konkrétan szemétség!

De az ellenzék és a sajtó se piskóta, ha ennyire nem voltak képesek, hogy kihangsúlyozzák hogy tegnap a határidő. Ha már...


Mindenesetre, van itt aki kitöltötte?

Milyen kérdésekre emlékeztek?



2019. nov. 26. 04:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült, el volt dugva. Pedig én is szerettem volna konzultálni!. :(
2019. nov. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"titokban tette közzé"; már hogy értve?
2019. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy látszik tényleg senkinek sem sikerült megcsípnie és kitöltenie. Gyász.


De hát nem hallottátok a hírekben?

Egy környezetvédelmi kérdőív lett volna, amit az EU utasítására nyilvánossá kellett tennie a kormánynak. Fel is tették, de egy honlap tök hátsó oldalára, ahova nem keveredik az állampolgár, kizárólag akkor, ha direkt rákeres. De meghirdetve sem volt, semmi hír róla, így tudott róla valaki? Látjátok ti sem... Ez a "titokban".


Pedig kitöltöttem volna...

2019. nov. 27. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!