Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor az első Orbán...

Orbán Viktor az első Orbán kormány után azért bukott meg mert akkoriban még túl tisztességes volt? (nem troll kérdés)

Figyelt kérdés
2002 ben én nem igazán követtem a politikát hiszen 1997 ben születtem. Viszont akkor volt miniszterelnök jelölti vita az első Orbán kormány után és Orbán meg is bukott. 2006 ban szintén volt vita, Orbán megint nem nyert, bár tegyük hozzá, hogy a szocik majdnem csődbe vitték az országot. Azóta Orbán nem igazán vitázik, a 2018 as választások előtt maga Vona Gábor hívta ki mire Orbán arrogánsan lekezelte. Miután Demeter Márta kérdezte őt, Orbán arrogánsan boldog Karácsonyozott neki egyet. Ha megnézzük a régi Orbánt nem volt se olyan korrupt se olyan arrogáns mint az elmúlt években mégis 2/3 okat sikerült neki összehoznia. Tehát az első kormánya azért bukott meg mert akkoriban tisztességesebb volt, kiállt vitázni? Jelenleg a csapból is az folyik, hogy Orbán milyen korrupt, az első Orbán kormányról sose hallottam ilyen kritikát, miközben akkor 4 évet kapott most már majdnem 10 éve kormányoz és még kb kettőt szinte biztosan fog is.

2020. jan. 27. 01:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%
Amit vitya Lölövel csinál az nem korrupció? Istenem, van ennél lejjebb?
2020. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!