Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is szégyelli a magyarságát...

Más is szégyelli a magyarságát a szélsőjobbos, populista kormányunk miatt?

Figyelt kérdés
Ami manapság megy az országban az gyalázat. A kisebbségeket nem tartják egyenlő állampolgároknak, uszítanak a külföldiek ellen, többek közt a nyugat ellen is. Remélem ennek a rémálomnak hamarosan vége lesz, és el lesz takarítva ez a Magyarországra szégyent hozó totalitárius kormány. Szétlopják az országot gátlástalanul, a magyar embereket pedig rabszolgának tartják. Ma szégyen magyarnak lenni. A külföldieknek Magyarországról a korrupció, a rasszizmus, és a diktatúra jut eszébe.

2020. jan. 27. 13:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Hogyha valamit adott esetben egy kormány nem jól csinál, akkor az az ő bakijuk, nem az enyém, vagy másé. Hogyha mondjuk jó szándékkal csinál rosszat tudatlanul, szóval jót akar, csak nem jól sül el amit kitalált, hát az előfordul; ha meg mondjuk tegyük fel neadjisten valaki rossz szándékkal csinál rosszat, akkor az is az ő hibája. Nem másé.
2020. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%

"Más is szégyelli a magyarságát a szélsőjobbos, populista kormányunk miatt?"

Melyik országban szégyelled a magyarságodat? Hol van "szélsőjobbos, populista kormány" aki miatt pont a te magyarságod lenne szégyellendő?

"A külföldieknek Magyarországról a korrupció, a rasszizmus, és a diktatúra jut eszébe."

Nem. A külföldieknek Magyarországról rengeteg más jut eszébe, nem ezért jönnek ide annyian minden évben.

Amúgy ha nem hazudoznátok ilyeneket erről az országról, akkor nem is lenne téma sehol.

Tanulság: nem kell hazudni!

2020. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nyilván a magyarok vannak hátrányban magyarországon, nem a híres cigányok meg minden más nem eu nép.


Most akkor sajnálni kéne a magyarokat?

2020. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 mindentudó99 ***** válasza:
88%
Kevesebb 444 meg atv jó? Ott szoktak ilyen marhaságokat beszélni. Szerinted egy átlag cseh állampolgárnak van bármi fogalma arról itt ki van kormányon? Vagy te tudod hogy Lettorsuágban melyik párt alkotja a kormányt és ki az elnök? Nem. Egy átlag német max annyit tud hogy az Orbán faxa csávó mert nem engedi be a migránsokat.
2020. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
11%

Eddig kicsit se, büszke voltam rá, hogy Magyar vagyok. Bár az utóbbi pár hónapban már kezdem szégyelni. A külföldi sajtó is már csak nevet rajtunk, meg hogy már Harry Potter is ellenség tényleg vicc kategória.

Lopnak, csalnak hazudnak. Én azt szerettem volna, hogy felköltözni dunántúlra, határ mellé és kijárni dolgozni, de itt élni, szerettem az országom, hiába olyan amilyen. De már amint lehet szerintem megyek el innen. Vissza fizetek az utolsó centig amit kaptam ösztöndíjból, majd itt se vagyok. Kivéve, ha 2022ben győz az ellenzék. De míg ez a rabló banda ül majd rajtunk esély nincs. Nem akarok 80 éves koromban is dolgozni, vagy azt hogy majd a gyerekeim tartsanak el, nem akarok teher lenni senki számára. Inkább csatlakozom a többiekhez és kézenfogva kisétálunk az országból.

A fideszesek, ukránok, halálukig dolgozók meg maradjanak csak nyugodtan itt és gyönyörködjenek abban hogy mennyi mindenre szórták el a milliárdokat.

2020. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
Kevesebb migráncsot és több Orbán Viktort
2020. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Én nem, mert tudom, hogy a Fidesz nem magyar, legalábbis a szó eredeti értelmében nem az. Ők a magyarok ellenségei, akik egy új fajta magyarságot akarnak építeni, a nemzeti hagyományaink szétverésével. Ha egyszer sikerül elzavarnunk őket, még büszkébb leszek a magyarságomra.
2020. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%

16

"az utolsó CENTig" visszafizeted az ösztöndíjat? Miben kaptad te az ösztöndíjad? És hol?

(A válaszod nézve azt már nem is merem kérdezni, hogy mire.)

2020. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%

Ja bocs; és nem szégyellem a magyarságom a gyurcsányfélék miatt sem.

SZÉGYELLJÉK ŐK MAGUKAT!

2020. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
87%
A magyarok nem szégyellik magyarságukat. A többiek meg, ha szégyellik, kit érdekel.
2020. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!