Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A győri polgármester választás...

A győri polgármester választáson miért nem indult a Táncsics radikális balpárt?

Figyelt kérdés

A győri polgármester választáson a fidesz nyert,pedig a borkai botrányt kihasználva a baloldal előnyben vólt.


A Táncsics radikális balpárt ha indúlt volna bizonyosan nyert volna,mert az emberek egy erős tiszteséges,munka alapú marxi pártot akartak.


A Táncsics radikális balpárt mi okból nem indított jelöltet ezen a választáson?


Talán a fidesz vagy a dk megfenyegette őket?



2020. jan. 28. 21:59
1 2 3
 21/25 hun_74 ***** válasza:
*volna
2020. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy igazi kommunista csak az erőszakosan megszerzett hatalmat értékeli, a választás burzsoá csökevény, amit az azon való részvétellel nem szeretne legitimálni. Fegyverbe, elvtársak!
2020. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

De indult!


Én arra szavaztam!


Pedig nem is vagyok győri lakos!

2020. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, ha összefogott volna a Szocializmus Útját Építő Párttal, valamint Isten Materialista Lett Polgári Kisvasúttal, akkor nyert volna. Mindent. Még a Rába ETO-t is legyőzte volna, a Mester meg a sok bagótól forog a sírjában.


Már-ki

2020. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
59%
Istenem de hülyék vagytok! Kommunistákra szavaznátok? A Fidesznél biztosan jobbak, de azt egy ilyen törpepárt soha nem győzné le.
2020. febr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!