Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves ellenzékiek! Mi történt...

Kedves ellenzékiek! Mi történt ma Győrben?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban azt jósoltátok, hogy a Fideszt majd jól agyonverik a győri időközi választáson, ami hamarosan a nagyobbik kormánypárt összeomlását fogja eredményezni. Ehhez képest Dézsi Csaba András brutális fölénnyel győzött, pedig az ellenzék mindenét összeadta, amije csak van. ...és nem valami borsodi kistelepülésről van szó, hanem a Dunántúl legfeljettebb, legpolgárosodottabb nagyvárosáról, Győrről. Hová lett a fölényeskedő magabiztosságotok?

2020. jan. 26. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Kedves kicsi troll, van egy könyvespolcom kielemezve
2020. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Hol voltak ezek a joslasok? Én semmi ilyennel nem találkoztam. Akinek csöpp esze volt, az tudta, hogy Győr fideszes, hisz a kokos, kurwas prolit is megválasztottak, meg mentegettek, hogy ennyi minden konzervatív családban belefér :)
2020. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Akarod tudni mit tudok én és még sokan?
2020. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
A kormánypárt részéről SEM fair amit kidobtak véletlenszerű elosztásba. Vicc az egész te alterego
2020. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Na, muti azokat a jóslatokat!

Győr fideszes, annyira hogy Borkait is újraválasztották a botrányai ellenére. Most pár hónappal később mi alapján veszített volna egy fideszes akinek még komoly botrányai se voltak?

Amúgy meg, leginkább az az uralkodó vélemény amennyire látom, hogy a Fidesz egy kvázi-diktatúra és lehetetlen leváltani őket egyszerű szavazással. Nem tudom hol látod ezeket a fölényeskedő ellenzékieket. Én inkább azon a vonalon mozgok, hogy hatékonyabb lenne elfoglalni a parlamentet és meglincselni a viktátort, mert szavazással soha nem érünk el semmit egy ennyire egyenlőtlen versenyben.

2020. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mindentudó99 ***** válasza:
54%
#3 Tartsd meg a tudásod az még neked is kevés ne osztogasd másnak. A kormánypárt talált egy köztiszteletben álló személyt és jelölte a posztra az emberek meg megszavaztàk. Ennyi történt. Egyébként így is le lehetett volna győzni mert alacsony volt a részvétel. Csak hát az ellenzék nem volt most se szavazni. Helyette a netes térben ezt az orvost pocskondiázzák. Elhordják mindenféle trógernek. Tehát szavazni lusták de mindenki más a hüle.
2020. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Miről beszélsz? Mindig is fideszes város volt mert józanul gondolkodnak az emberek...


Nem nyerhet itt olyan ember aki más bukásán és bűnén tud csak lovagolni, de MÉG A SAJÁT KÖRZETÉT SE TUDJA MEGNYERNI. mit akar az ilyen polgármesterként, ha képviselőként is kuka?!

2020. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
sorosterv
2020. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
A győriek bizonyítottak erkölcsből, észből egyformán. Mit vársz egy olyan várostól ahol még Borkait is megválasztották a botránya UTÁN? Azt csodálom hogy nem 99%-kal nyert a fideszes. Győr az ország morális és szellemi pöcegödre, az elmúlt fél évben másodszor tettek erről tanúbizonyságot. Egyék meg amit főztek. Szerencsére a nagyvárosok többségében értelmesebb emberek laknak. A győriek meg tapsolják tovább a korrupciót, lopást, hazudozást, hangulatkeltést. Ha nekik ez kell... Szerencsére messze lakok onnan, nem tud érdekelni. Itt nem kell ilyentől tartani ahol én lakok, itt 70% fölött nyert az ellenzéki jelölt októberben.
2020. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Dézsinek volt reális programja. Az ellenzékieknek semmi. Le lehet pontozni, de ez akkor is így van! Nem hülyék a győriek!
2020. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!