Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a tegnapi Fidesz tüntetésen pénzt kaptak az emberek a részvételért?

Figyelt kérdés
A facebookon sokan megosztják, nem akarok linkelni profilokat de ha valaki rákeres megtalálja.
2020. jan. 31. 16:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Én meg úgy hallottam, hogy a tüntetők fizettek, hogy ott lehessenek. Én sem akarok linkelni.
2020. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

hogyhogy nem


K O L O M P É R T

2020. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És azt nem írtam de fontos, hogy és a résztvevők nagy részét busszal hozták külföldről.
2020. jan. 31. 16:50
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Az már jó jel, hogy pénzért is már csak pár 10 ember hajlandó tüntizni a fidesz mellett.
2020. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

Kaptam egy cigit meg egy felest

Meg beültem abba a menő fideszbuszba


Többet nem szólhatok, mert akkor elveszitem a közmunkát.

2020. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
63%

Kérdező, forrás? A Facebook pedig nem forrás, mert én is kiírhatok bármit...


"már csak pár 10 ember hajlandó tüntizni a fidesz mellett."


Bárcsak az ellenzék tüntetésén lenne végre ennyi ember...

2020. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mindentudó99 ***** válasza:
70%
Földönkívüli ürhajókkal hordták össze a tüntetőket. Fenn van a neten. Linket nem akarok feltenni.
2020. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

A Hont mondta is, hogy "dolgozik", azért ment a tömeg közeoébe.


Kérdező, te a fb-nak dolgozol akkor?

2020. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
#7 volt is, kicsit több számjegyű. Ott voltam, fun volt, a qtyák hatalmas szövegeket mondtak, kaptam soros 10000-est is :)
2020. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Az ellenzék szerint bármilyen Fideszes rendezvény lehet, és vannak "buszoztatások" vagyis jönnek külföldről is emberek, azt hiszik hogy pénzért tüntetnek? Jellemző rátok, hogy nem határon túli magyarokat mondtok, hogy ezért is keltsétek a tüzet, meg a gyűlöletet. Mert jól tudjátok, hogy aki határon túli magyar, az nem külföldi, és ismeri az itteni politikai viszonyokat, vagyis egyáltalán nem lehet őt idegenként kezelni, mert akkor nem jönne el tüntetni. Minden nagyobb Fideszes rendezvény minőséges, és jól megvan szervezve. Az hogy nektek nem telik, vagy nincsen buszoztatás, vagy a határon túli magyarok a gyűlöletkeltés lévén utálnak benneteket, az nem az én hibám. Le lehet pontozni, de azzal a szám nem fogjátok be!
2020. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!