Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nincs mese, Gyurcsány Ferencre...

Nincs mese, Gyurcsány Ferencre mindig is hősként fognak visszaemlékezni a fiatalok? Akármit is mondanak nekik? Meggyőzhetetlenek?

Figyelt kérdés

Gyurcsány idején nem kerestünk rosszabbul, de 3-4 szer olcsóbbak voltak az árak. De erkölcsileg, nemzetileg nem volt elfogadható a helyzet. Szemkilövetés volt, rendőr terror, és hazagyalázó beszédek.

Ezt egy fiatalnak hiába mondja az ember, ő csak azt nézi hogy milyen jól éltek akkor most meg jaj milyen drága minden?


2020. febr. 2. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Támogatom hogy egy megyét különítsünk el gyurcsány ferinek és szektás követőinek meg a cigóknak.


Majd kiderül ki nyer.

2020. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%

"3-4 szer olcsóbbak voltak az árak"

Tudod, próbálom ebben az épületes marhaságban az értelmet keresni és azt hiszem, meg is találtam: amikor Gyurcsány idejéről beszélsz, alighanem az 1980-as évek végéra gondolsz, amikor Fletó még a Kommunista Ifjúsági Szövetség vezére volt, a kenyér pedig 3,60-ba került... :D

2020. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
Minden politikus HAZAÁRULÓ
2020. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Nézd meg a statisztikai adatokat, a munkanélküliséget, inflációt, reáljövedelmeket, gazdasági fejlődést, stb. Én biztos, hogy nem éltem jobban, sőt egészen biztosan rosszabbul, tudom, tapasztaltam... És akkor ami Gyurcsány Ferencet illeti, a többit már nem is említem!!
2020. febr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%
Szimpatikus, emberi figura. Nem okádék, pökhendi, arrogáns, mint a fideszesek akiktől látványra is kinyílik a bicska az emberek zsebében, hát még ha megszólal.
2020. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
dr. Gyurcsány Ferenc Mihály tényleg egy hős! Felmer menni egyedül a padlásra.
2020. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%

ma 08:54


Csak nem egy kocsmába jártok?

2020. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!