Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólna Orbán, ha a francia...

Mit szólna Orbán, ha a francia válogatotthoz hasonló vegyes etnikumú fociválogatottunk világbajnok lenne?

Figyelt kérdés
Minden meg lenne bocsátva?
2020. febr. 2. 22:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Akar a fene négereket látni, csak felvetettem a kérdést,és

van több európai csapat amiben nagyon jól szuperálnak.

A cigány etnikummal nem vagyunk előbbre,abból már van a csapatban elég,sokra nem mentünk velük. Sebők Viliék idejében kaptunk a Jugóktól egy hetest,meg egy hatost Csank Jani Bácsi idejében,talán 1998-ban.

2020. febr. 2. 22:50
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az NB1-ben éppen, hogy rekord számban vannak az idegen légiósok.
2020. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Nincs elég banán az etetésükhöz,a kolompért meg nem szeretik.
2020. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A Vinicius-ügy sajnos Fehérvár szégyene.


Székesfehérvár igazából főváros lenne, koronázó város. De már a kommunizmus idején tönkre akarták tenni, elhelyezték, elüldözték, akit lehetett.


Most meg szégyen darabokat játszanak a színházban, igaz, hogy ez más nem az a kőszínház, ami az első kőszínházként épült, aztán leégett.

És szégyen, hogy a fehérvári focisták között nem egy Viniczai -ami régi fehérvári családnév-, hanem egy Vinicius nevű néger van. Az meg szégyen a magyar lányokra, hogy még olyan is akadt, aki párnak választotta.


Igazából én úgy tudtam, hogy a Sebőék is az első táncházakat ott tartották, még 1975-76-ban, de erről nem találtam semmit, pedig szerintem úgy volt. Bár lehet, hogy még nem hívták semminek, csak összejöttek zenélni-táncolni.


Pedig a Cser-Palkovics egy régi helybeli család leszármazottja.

2020. febr. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A francia válogatott nem "vegyes etnikumú", mert francia nincs benne. :)
2020. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

az hogy mi világbajnokok legyünk, eléggé a fantázia kategóriája jelenleg.


A kérdés felvetése is infantilis


Orbán lecarja ki milyen bőrű, a lényeg hogy ő legyen hatalmon, és az ő NER lovagjai milliárdosodjanak.

A foci csaka hobbija, amit sajnos mi adófizetők fizetjük.

2020. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
15./ De azért vannak benne franciák is,a kapus Llorys,Griezmann,Giroud is régivágású franciának néz ki.
2020. febr. 3. 15:39
 18/18 anonim ***** válasza:
15, vegyes etnikumu, mivel Afrika nem egy ország… Szenegál, Kamerun, Mali, Guinea mind kulon etnikum… bravo
2022. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!