Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit gondoltok Romain Grosjeanr...

Mit gondoltok Romain Grosjeanról? Szerintetek jó autóversenyző? Lehet belőle világbajnok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Egy nulla a csávó. Futamgyőzelemre is esélytelen.
2018. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem kifejezetten tehetségtelen egy autóversenyző, kizártnak tartom, hogy akár csak futamot is nyerjen. Emlékszem, pár éve volt, hogy 3-4 futamon zsinórban egymás után kilökött több embert is a pályáról, így vagy megbüntették, vagy az ő versenye is véget ért.
2018. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

F1ben ha a Mercedesben vagy lehetsz világbajnok.


Ha a Ferrariban kivételes teljesítmény kell, főleg ha a Merci sofőrök se teljesítenek rosszul.


Red bullba szinte már esélytelen, talán ha se a Mercisek se a ferrarisok nem teljesítenek jól, legfeljebb átlagosan, te meg a kimagasló teljesítményt raksz le, akkor talán megcsípheted a címet.


Többi autóval jelenleg nem lenne egy humanoid se világbajnok.


Az f1-be kb. ennyiről szól, hogy lehetsz e világbajnok.


Én amúgy kíváncsi lennék Hamilton mellett mit kezdene, eltudná e verni, mint Rosberg, lenne e annyira jó egyáltalán mint Bottas. Az beárazná. Az is lehet, hogy eltudná verni Ham-et. De nem tudom, mert annyira gyenge ez a sport évek óta, hogy a 2013-as vagy azelőtti emlékeimből dolgozom nagyrészt :D

2018. júl. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyílván nem rossz pilóta mert évek óta ott van az F1-ben. De annyira nem tehetséges,hogy világbajnok legyen. Szerintem 2012-ben leírta magát,mikor legyalulta Spa-ban a fél mezőnyt.
2018. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 körön mindenképp erős, nagyon érzékeny az autóra, ez fejlesztésekben hasznos lehet, de nagy nála a hibafaktor futamon. Régen még többet hibázott, de ez változhat, mint Pl Vettelnél. 2017óta a saját vezetői hibák nagyon jelen vannak nála. idén bakuba győzelmet, spanyolországba dobogót, paul ricárdon dobogòt, redbull ringen esetleges győzelmet dobott el. De benne megvan az a plusz, ami olykor feltűnik Hamiltonba, Alonsoba, néha Verstappenbe. Grosjeanból ez hiányzik. Amúgy remek vízhordó versenyző lehet akárhol. Stroll, Sirotkin, Hartley, Ericsson teljesítménye viszont semmi
2018. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nullának én se nevezném, de szerintem sem vb szintű pilóta. Ez most már egyre jobban kijön. Szerintem jövőre már nem lesz az F1-ben.

Számomra inkább a személyisége miatt ellenszenves. Arrogáns, pökhendi alak, akiben nincs meg az igazi verseny állat. Sokat rinyál és teketóriázik, fejben hihetetlenül gyenge, ennek ellenére hihetetlen nagy a szája és az arca. Egy Ferrárinál nem húzná sokáig, mert ahhoz ott Alonso-szintűnek kell lenni, hogy fikázhasd a csapatot meg az autót, ha valami nem megy.

2018. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nagyon össze van esve fejben. Amúgy sem erős. Gutierez sokszor jobb volt nála, csak balszerencséjére néhányszor pontszerző helyről esett ki.
2018. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem több lehetett volna benne, ha összeszedettebb. Így, 32 évesen ez a hajó már elment. Tipikusan az a sportoló, akiről évekkel a visszavonulása után néhány underdog-rajongó arc arról fog írni a fórumokon, hogy mekkora tehetség volt.
2018. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Mázlista.

2. Jó közepes, 3-as fölé.

3. Most, hogy újraszületett egy ilyen balesetből, lehetne akár világbajnok is, ha egyedül ő indulna... :)))

2020. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!