Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban cigány származásúnak...

Valóban cigány származásúnak vallotta magát régen Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Még ennek a kiemelésével egy filmszerepet is megnyert, a Szegény Dzsoni és Árnika című filmben ezért nyerte ő a cigány tolvaj szerepet. A kérdés nem ellenséges mivel magam is cigány vagyok!
2020. febr. 4. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Azt ugye vágod tesó, hogyha valaki cigányt játszik az nem azt jelenti, hogy ő is az ugye? Akkor most Jeniffer Lawrence mutáns mert játszott az X men ben?
2020. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok róla, mindig tagadta a tagadhatatlant. Egy francia lapnak egyszer azt írta, zsidó származású apai ágon, nem tudom, hogy ezt ő mondta-e nekik, vagy csak átvettek egy téves infót egy másik francia laptól, aki Deutsch Tamással keverte (bár sok mással is keverhette volna a pártból...).
2020. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Ezt a hülye ballibek terjesztik...


Eddig egyedül gyurcsibohóc vallotta magát annak! :-DDD


[link]

2020. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Az Gyurcsány Ferenc miniszterelnök úr. Ő menetelt táblával a nyakán.

[link]

2020. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Van olyan pletyka, hogy apja zsidó, anyja cigány. Ezt tagadja Kende Péter: Viktor c. könyvében.


Ugyanakkor olvastam olyat, hogy Felcsúton az 1700-as évek végéig szinte csak cigányok éltek, és ők később elmagyarosodtak. Tehát lehet, hogy Orbán ősei már sokadíziglen nem vallották magukat cigánynak, de attól még lehet, hogy genetikailag van benne jócskán cigány vér.

2020. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Ki tudja Petya mennyit kapott hogy azt írja amit ír.
2020. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem nézz meg róla egy régi képet, attól hogy nem vallja magát annak, lerí róla hogy cigány.
2020. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Téged meg a liberálisok lerasszistáznának! Pusztán a kinézet alapján valakit lecigányozni! Ez olyan igazi virtigli náci szokás. :-DDDDD
2020. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ez van, alapból nem szeretem a cigányokat, szerintem ez nem rasszizmus 🤫😉 ha nem kinézet alapján, akkor miből mondod meg bárkiről is hogy cigány? ja tényleg, a viselkedéséből..

de inkább nem folytatom mert nagyon nem a témához kapcsolódik már..

2020. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fongok gheci.
2021. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!