Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a kormány netán tényleg...

Árokpart kérdése:

Ha a kormány netán tényleg megengedi, hogy újra megalakuljon a Munkásőrség akkor már le kell mondania?

Figyelt kérdés
Más is látja így. Az, hogy netán bekövetkezzen, hogy újra megalakíthassák a Munkásőrséget egyszerűen nem hiszem el, hogy a törzsszavazói ezt elnéznék. Ezek alapján ez már minden lenne csak nem nemzeti kormány. Ugyanis a mostani Alaptörvény elején benne van, hogy szabadságunk az 1956-os forradalomból sarjad ki. Ezt én is így gondolom és kivételesen ezzel a gondolattal maximálisan is egyet értek annak ellenére, hogy nem vagyok kormánypárti, hanem független civil nemzeti érzelmű ember. Már csak a törvények értelmében nem kellene ez ügyben bármelyik közjogi méltóságnak megszólalnia? Ez ha bekövetkezik akkor aztán már végképpen megsemmisítené az 1989-es rendszerváltás alapelvét. Ha valaki azt kérdezné a Magyar Gárda megalakulásával sem értettem egyet. Nem kell semmilyen félkatonai illegális szervezet, modern, a 21. század kihívásaira jól reagáló jóléti, demokratikus és emellett nemzeti érzelmű a nemzeti érdekeket maximálisan szem elött tartó kormányra lenne szükség. Kinek mi a véleménye?
2020. febr. 6. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Miért kellene lemondania? A magyarok ezt szeretnék, erre van igény.
2020. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Meg kell alakítania a hitlerjugendet, ami majd ellensúlyozza a másik pólust. :XD
2020. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Miért szerinted lesz belőle valami? Pár volt munkasőr összejön jarókerettel.
2020. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Táncsics radikális balpárt már véderővel is rendelkezik,különben volt már: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__..
2020. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha a kormány netán tényleg megengedi"


"újjáalakul a Munkásőrség mint civil szervezet/mozgalom?"


Csak én nem értem a kérdésed?

2020. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!