Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék hazudott, és ezt...

Az ellenzék hazudott, és ezt most mindenki meg is tapasztalhatta?

Figyelt kérdés

2018-ban azzal kapányoltak, hogy a migransozás teljesen felesleges dolog, mert nincsenek és nem is jönnek ide migransok csak nagyon is kevés számban. A kerítés miértjét, és a szigorúbb határőrizet miértjét is kérdőre vonták illetve pénzkidobásnak alakították be. Holott a határontúlról egyfolytában érkeztek 2018-óta a civilek panaszai a migrancsok miatt, eddigi kivártak, gyülekeztek, vagy más útvonalakat kerestek a kerítés vissza rettentő ereje miatt. Vagyis jelen voltak, csak az ellenzék elakarta tussolni és mini problémának beállítani.


Az ellenzék továbbra is a legálisan jövő, gazdasági teljesítmény megőrzése miatt beérkező migránsokkal riogat, akik nem nyomják le a béreket mert nem hülyék hogy ne kapjanak tőbbet, ne menjenek oda, vagy felveszik a kesztyűt a tömegesebben nagyobb számban érkező, az igazi tömeges illegális migrációval szemben? Vagy a Brüsszeli és a Soros közeli, liberális és zöld szervezetek mellé állnak ahogyan ezt teszik a cigánysággal is, illetve a migránsokkal is jelenleg?



2020. febr. 6. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
92%
Zentán lakok. Minden nap járok Szegedre dolgozni. Egy darab migránssal nem találkoztam már vagy 4 éve.
2020. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:
1. A magyarkanizsai ismerősöm nem így emlékszik. Még a többi határmenti településeken élők sem, egyébként én is jártam párszor ott. Nem is voltak szemelőtt, mert a hatóságok összeszedik őket, ezért inkább az erdőkben vannak. Pl:kelebiai erdő. A szabadkai buszalomas az utóbbi időben tele volt. Nem egy házba betörtek fosztogattak.
2020. febr. 6. 19:39
 3/91 anonim ***** válasza:
83%

#2

Én ilyesmiről nem hallottam meg nem tapasztaltam. De persze ettől még lehet így, csak fura hogy itt sok ezer fős migránskaravánnal riogatnak, csak senki nem találkozott még vele.

2020. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
74%
Apokalipszis, világvége, Soros! Mindennek vége!
2020. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 A kérdező kommentje:

3. Csak az utöbbi időkből:


[link]


[link]


[link]


[link]


:DDD hol élsz te??

2020. febr. 6. 19:49
 6/91 anonim ***** válasza:
81%

#5

Én mindennap itt járok. Most attól mert bevágnak pár 2015-ös vágóképet ez a sztori még nem lesz hiteles. Meg egy képen max 5-6 ember van. Akkor hol van az a több ezres migránskaraván akivel riogatnak?

2020. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 A kérdező kommentje:
Pontozzatok csak fel magatokat.
2020. febr. 6. 19:53
 8/91 A kérdező kommentje:
Nem jársz te sehova. Nem 15-ös. Több civil is panaszkodik benne, és igaz is. Menyjél szabadkara a buszalomásra, vagy városba, kelebiai erdőbe, elhagyatott házakba este.
2020. febr. 6. 19:54
 9/91 A kérdező kommentje:
Ja és több hejről városból is.
2020. febr. 6. 19:55
 10/91 anonim ***** válasza:
30%

Toljad a gyökereknek!

Így tovább,ezt érdemlik!

2020. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!