Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A demográfiai és/vagy etnikai...

A demográfiai és/vagy etnikai válság megelőzése érdekében, nem kellene a gyerektelenekre külön adót kivetni?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és a velem egykorúak, 70-75%-a gyerektelen, 20% egy gyerekes és csak 5-10% az amely két vagy három gyerekes.

Könnyű matek így belátni, hogy ki fogunk halni. A Fidesz az médiában bevándorlás ellenes párt, de a színfalak mögött bárkit beenged már csak jöjjenek ide és pótolják ezt a hiányt, hallottam már afrikai plakátkampánytól kezdve mindenről, csak jöjjenek.

Egész egyszerűen valakinek dolgozni kell, valakinek laknia kell az üres lakásokban, házakban, valakinek fenn kell tartania a nemzetet, ha a magyar fiatok erre nem hajlandóak.

De ennek demográfiai avagy etnikai válság lesz a következménye. Budapest már így is annyira multikultúrális lett, hogy magyar szót már alig hallani a belvárosban. És a feszültség egyre csak fokozódik.

Nem lenne egyszerűbb inkább egy szép nagy összegű szingli/gyerektelen adót kivetni a 25 év fölötti gyerektelen emberekre? Ez majd ösztönözné őket a gyerekvállalásra. Ha nem megy CSOK-kal, akkor menjen erőszakkal.


2020. febr. 8. 12:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

De ki lehet vetni. De én például másnap szépen felmondanék és soha többet be nem tenném ide a lábam.

Nem elég, hogy más csokos házát én is fizetem, még ezt is nekem kellene?

2020. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az elvándorlás gyorsulna, hanem megismétlődhetne 2006"


Az ellenzékben sajnos nincsenek fociultrák.

2020. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
83%

"Miért kellene a földön fekvő emberbe még bele is rúgni?"


Mert ez maga a magyar kultúra.

2020. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

18. válaszoló vagyok, csak a lepontozásokból kiindulva:

irónia volt

2020. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Neked is jobb lett volna várni kérdező a gyerekválalással, amíg felnősz picit, és nem hiszed, hogy csak az a helyes, ahogy te élsz. Mit fogsz így tanítani a gyerekeidnek? Lehet darabra megvan a szaporulat, de milyen önző, szűklátókörű emberek lesznek?
2020. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
83%

Hat ne haragudj, de mindenkinek sajat dolga, hogy vallal e gyereket. Nekem nincs gyerekem, dolgozom, es tobb adod befizetek az allamnak mint egy otthonulo tobbgyermekes anyuka. Mondhatjuk, hogy a te csaladi potlekod, meg mindenfajta jarulekod az en munkambol van. Te hol elsz???

Ezek szerint vallaljon mindenki tobb gyereket, hogy novekedjen az orszag nepessegenek letszama, az mar nem szamit milyen korulmenyek kozott?

Mint a ciganyok!

Nagyon maradi a felfogasod ne haragudj.

2021. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kerdezo, csak nem irigykedsz a 30/40/50 eves szingli nokre, akiknek esetleg van tobb idejuk magukra, szebb ruhakat vehetnek, jobban all rajtuk, vannak igazi barataik, van eletuk,talan tobb helyre elmehetnek kirandulni, esetleg mosolyognak, nevetnek, pompaznak az oromtol, bokokat is kapnak, esetleg meg boldogok is? De az is lehet, hogy nem is szinglik, csak siman egy szuper jo kapcsolatban elnek(amiben te nem) es nincs gyerekuk. Talan meg tobb eszuk is van mint Neked, persze te ezt nem tudod lenyelni.

Te inkabb hozzamentel valakihez, akinek szulsz gyereket, legyen mivel betakarozni a tarsadalomban. Lehet mar a hazassagod se jo?

Te szerelembol mentel ferjhez? Nem hiszem!!! Aki ismeri a szerelmet, az tudja, hogy a szerelem szabad, ismeri a szabadsagot. Te a szabadsagot nem ismered az tuti, mert ilyen kerdest amit te feltettel csakis egy onzo ember tehet fel. Nem tudod lenyelni, hogy az embernek szabad akarata van. Sajnallak!!!

De te csak eld tovabbra is a savanyu eleted, es hidd azt, hogy mennyire jo vagy! Pedig nem! De te ezt ugyse erted!

Te inkabb masokat kritizalsz es masokat hibaztatsz a te boldogtalansagodert! Szegeny gyereked (gyerekeid), jo peldat mutatsz nekik, gratulalok!

Tovabbi szep eletet! hahaha

2021. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
78%

Tudod miért nem csinálok gyereket?

Mert nem akarom, hogy ilyen hibbantak között nőjön fel mint Te!

Peace&love;)

2021. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
79%
Na arra kéne nem csak adót kivetni, de kötelező sterilizálást is, aki ennyire nincs tekintettel mások életére! Az kéne, hogy ezek haljanak ki.
2021. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
89%
De idióta vagy. Ki fogunk halni? Kedvesem a túlnépesedésről hallottál? Globálisan érint minket hiába nem születik elég gyerek Magyarországon. Ha nem vállalna gyereket senki se évekig, se halnánk ki. Sőt szerintem jobban is tennénk, ha nem szaporodnánk összevissza mert a bolygónk nem tud eltartani ennyi embert. A gyerekvállalás magánügy, semmivel nem lesz hasznosabb egy ember aki szaporodott annál mint aki nem (ja de igaz, szült X gyereket akik ugyanúgy pusztítják a természetet mint a szüleik) a szaporodást tesztekhez kéne kötni, nem kéne engedni, hogy minden idióta mint pl te szaporodjon, és akkor lehet kevesebben lennénk de nem lenne ennyi húgyagyú.
2021. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!