Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jelenti be Magyarország...

Mikor jelenti be Magyarország az EU-nak, hogy demográfiai, etnikai válság alakult ki területén?

Figyelt kérdés

Szerintem a legjobb az lenne, ha csődöt jelentene az ország. Lassan harminc éve volt a rendszerváltás, de csak rosszabb és rosszabb lett az élet Magyarországon. Rengeteg a megélhetési munkanélküli, egyre többen vannak azok, akik csak terhére vannak az országnak. A becsületes magyar családoknak miattuk kevesebb jut. A becsületes dolgozó magyar állampolgárok tartják el őket. A magyar állam a magyar adófizetők pénzéből finanszírozza a házaikat is. PL a CSOK által. Régen a szocpol által. Magyarország ezt a problémát, amely egyre akuttabb nem tudja megoldani. Nemzetközi segítséget kell kérni. Válság kormányt kell felállítani.


De ott van a megélhetési munkanélküliségből fakadó és egyre rémisztőbb bűnözési hullám is.


Magyarországnak már régen nemzetközi segítséget kellett volna kérnie.



2018. ápr. 26. 07:58
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
38%

El vagy tévedve.

Orbán Úr kitart Budapest elestéig, aztán ráharap a ciánkapszulára és agyonlövi magát.

2018. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Ezt már nem lehet elviselni, ami itt folyik Magyarországon. Az országot lelakták!
2018. ápr. 26. 08:12
 3/44 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen kész minden :D

Több ezren tombolnak az utcán, éhezés, járvány, mindennapos kifejezések a híradóban:D

2018. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Legalábbis az ország azon részeire gondolok, ahol a népesség százalékos megoszlása mára igen drámaivá vált. De ez a jelenség településeken belül is megfigyelhető. Vagy városok egyes városrészeire is megállapítható ez a negatív tendencia.
2018. ápr. 26. 08:21
 5/44 anonim ***** válasza:
31%

Nehogy azt hidd, hogy a magyarok a nagy nemzethy melldöngetésben be fogják ismerni, hogy itt probléma van.

El fognak menni a falig és rohadt nagyot fognak koppanni rajta. Az egész országot az EU pénze tartja a víz felszínén, de a magyarok gyűlölik az EU-t és az EU-nak is egyre jobban megjön az esze. Ha megnézed az utóbbi évek gazdasági növekedését, akkor átlag évente 2%-ot bővült a magyar gazdaság és az EU finanszírozza a magyar GDP 6%-át. Ez évente így átlag 4% esés lett volna az EU pénze nélkül...

2018. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
A gazdasági növekedés problémája is annak köszönhető, hogy legalább egymillió eltartott van az országban. A rájuk költött milliárdokat máshova is lehetne tenni. És évtizedek óta nincs változás. Ki kell mondani mindenkinek egyszerre, hogy mostantól nem akarjuk eltartani a megélhetési munkanélkülieket.
2018. ápr. 26. 08:57
 7/44 anonim ***** válasza:
46%
Drágaságom, ha nem tűnt volna fel 30 éve a szocializmusnak. Sikerüljön már túllépni rajta, mert nem az állam, meg nem az eu dolga, hogy mindent a segged alá rakjon meg felhízlaljon segélyen. Magyarországnak gondja van? Oké, oldjuk meg valahogy. Nem is értem mi a francért hiszed, hogy a mi gondjainkat másnak kéne megoldani, meghogy majd meg is oldja...
2018. ápr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Nekem ugyan nem kell adnia semmit e rendszernek. Sosem voltam munkanélkülin, sosem vettem igénybe semmit. De az tudom és látom, hogy hozzám hasonlóan másoknak is azért nem javul a helyzete az EU szintjére, mert másokat kell eltartani. Ez a kérdés igenis EU-s kérdés. Megoldható lenne. Szlovákiában is hasonló gondok vannak.


Én a parazitizmust elítélendőnek tartom.


Sőt, lehet, hogy minket is olyan országként kéne kezelnie az ENSZ-nek, mint azokat, amelyek a migránsokat adják.


Magyarország krízis helyzetben van. Ezt a problémát már nem tudja egyedül megoldani. Csődöt kell jelenteni és nemzetközi segítséggel megoldani ezt a problémát.

2018. ápr. 26. 09:30
 9/44 anonim ***** válasza:
90%
Titeket tenyésztenek valahol, kérdező, vagy önerőből vagy ennyire idióta?:D
2018. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Nem lesz jobb a helyzet, ha a dolgok ugyanígy folytatódnak tovább. Most kell a dolgot leállítani, mert különben baj lesz. Bármilyen furcsa de országhatárainkon belül egy alattomos honfoglalás történik. Történik belőlünk, az általunk megteremtett javakból mások által. Ez egy teljesen tudatos folyamat. Cinikus, rasszista magyarellenes területfoglalás zajlik.
2018. ápr. 26. 09:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!