Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Nidelmüller Péter...

Szerintetek Nidelmüller Péter negatív megjegyzései a keresztényekre vonatkozóan egy új antiszemita hullámot fog elindítani?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, nem gondolom. Azért mert engem szidott, miért kéne utálnom a zsidókat úgy en block?
2020. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Még mindig nem esik le hogy csóri csak annyit akart mondani, hogy Magyarországon a kormány már csak a fehér keresztény heteroszexuális férfiakat nem utálja?

Csak hát elég elaszottul fejezte ki magát...

2020. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Igen, most újra támadni fognak az ántiszemitákok. De ez jó,mert így legalább fent lehet tartani a szokásos rettegést. Napi szinten jönnek a nácikok cikkek, vajon ez egy újabb kárpihullám jele?
2020. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Jó mondjuk én vagyok a hülye, a kormánypárti oldalon nyilván mindenki olyat akar bele látni az egészbe amivel ki lehet vezényelni a 3-as számú banyatank hadosztályt és a nyuggerkommandót, hogy járókerettel csépeljék egymást.
2020. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Ez szerintem azon is múlhat, hogy a zsidóságnál mennyire általános ez a fajta gondolkodási mód, amit N.müller Péter olyan nyíltan és őszintén meg is fogalmazott.

Ha ez általános lenne a zsidóságnál, (amit remélem, hogy nem) akkor lehetséges a szélsőséges ellenreakciók eszkalációja is.

2020. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Pedig elmondom neked, náluk rászistább nép nem létezik. Vannak ők, a kiválasztottak, meg az összes többi, a gojok. Úgyhogy igen,ez a gondolkodás náluk. Persze ha szólsz ellenük, gonosz nácikok vagy.
2020. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Ennek csak a ket bites krumplis nyuggerek ultek fel. A hetero szitkozodok.
2020. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
A zsidók nem kérnek a Niedermüller félékből, jól elvannak a Fidesszel, ők legalább nem akarják az arabokat rájuk engedni.
2020. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném, de ettől függetlenül aki már "képződményekről" beszél, az nekem már ne magyarázza ki utána, hogy nem volt negatív felhangja az egész tartalomnak...
2020. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

#8

Az lehet, de a fideszel meg az a bajuk, hogy nem nagyon akaródzik átadni a hatalmat nekik.


Bár Gyurcsány és a Momentum mindent meg tesz ennek érdekében, de Bp. leszámítva ez nem igazán sikerült mostanában nekik. Úgyhogy a fidesz igazából a "vörös posztó", ezért gyűlölik őket olyan kérlelhetetlenül, hogy ebben még akár a migrációt is bevállalnák.

Csak a hatalom újbóli megszerzése, mindenáron a hatalom, csak ez számít és ennek érdekében semmi sem drága.

2020. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!