Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely főpolgármest...

Karácsony Gergely főpolgármester úrnak van valami akcióterve a budapesti kakihelyzet megoldására?

Figyelt kérdés
Mindenhol kaki van a városban. Nem csak kutya hanem emberi, a pisiről nem is beszélve...

2020. febr. 11. 20:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Inkább retteg folyamatosan a fasisztanáciktól. Közben meg ezek szerint mindent lassan beborít a sz.r.....
2020. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy van. A libbantak imádják a bűnözőket, és ebbe az utcára szaró "emberek" is beletartoznak.
2020. febr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Mivel ő is be van szarva, ezért szerintem hamar meg tudja oldani a problémákat😁😁
2020. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is undorító, és állandóan figyelni kell az utcát, nehogy belelépjek valamibe, vagy egy már szétkent maradványba. A füves területeket meg teljesen kerülni kell. Ez van a belvárosban is. Szerintem egy kutyának nem is jó panelben lakni. Ijesztőek és hangosak is sokszor a szabadon engedett kutyák, vagy kóbor kutyák. De a többségnek megfelel a helyzet, úgy látszik, én betiltanám az egészet, csak orvosi, mentős, stb. célra alkalmaznám őket. Vagy esetleg vidéken.
2020. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

sok lelkisérült dákó kutyát tart a panelban, meg újgazdag majom az uszkárkát az újépítésűben.

csóró proli meg újgazdag proli, összetartozik

2020. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
19%

Karácsonynak benne volt a programjában a nyilvános wc. De ahogy tarlós sem beiktatásának első két hetében oldott meg mindent, talán Karácsonytól is irreális lenne ezt elvárni.


Talán ha szólsz Orbánnak, hogy ne vegyen el 36-37 milliárdokat a főváros bevételéből, inkább egészítse ki, akkor hamarabb futna erre is. Ha meg nem hallgat rád, akkor meg ne szavazz a Fideszre legközelebb.

2020. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nyilván akinek nem tetszik a fos az utcán az fideszes.


Ezek szerint aki nem fideszes annak meg tetszik a szar. Szeretik a szart a libsi.

2020. febr. 17. 18:17
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Hülye logika alapján gondolkozol, és rossz következtetést vontál le abból, amit mondtam, talán szándékosan.

Egyfelől túl sok kakit nem látok pedig itt élek.

Másfelől bizonyára a fideszeseket is zavarja a kaki helyzet, de ez nem jelenti azt, hogy pl. a liberálisok imádják a kakit.


Viszont két általános ténykövetkeztetést le kell vonni:

Hogy mindenki a számára unszimpatikus emberrel szemben sokkal kevésbé toleráns, sokkal kritikusabb. A hibáit jobban felnagyítja, az erényeit elbagatellizálja.


Tarlós idejében elszaporodtak a patkányok, akkor hőzöngtél Tarlós ellen? Pedig biztos vagyok abban, hogy a fideszesek és a liberálisok általában ugyanúgy utálják a patkányokat.

Tarlós idejében volt szemétkezelési válság. Biztos vagyok abban, hogy fideszesek és liberálisok egyaránt utálják a szemetet.

Mégis úgy gondolom, hogy Tarlóstól jobban elnéztétek a patkányokat, a szemetet az utcán.

Tarlós idejében amikor a Fidesz a menekülteket szándékosan a Fővárosba terelte, hogy itt csináljanak felfordulást, amit majd élőben 0-24 órában közvetíthetnek a lakájmédiában, biztosítottak elegendő nyilvános vécét, tisztálkodási lehetőséget, szemetest a számukra? Nem, csak hőzöngtek, hogy mocskosak, és mocskot csinálnak. És igyekeztek megakadályozni, hogy az ellenzékiek, civilek tegyenek ki mobilvécét, ha már ők nem.

Pedig a migráncs szar éppolyan szar, mint a magyar szar!


Visszatérve mivel Karácsony-kritikus vagy, csak a hibákat keresed a város működésében, és nem vagy megértő azzal, hogy talán túlzottan felnagyítod a problémát, és nem vagy arra se kíváncsi, hogy talán pont a Fidesz az, aki elveszi a problémakezelés biztosítását.


Mint mondottam, belebegtetnek mindenféle forrásmegvonást a fővárostól. Szerinted így hogy lehet minden problémát kezelő, várost felvirágoztató költségvetést létrehozni, ráadásul úgy 4-5 hónap alatt?!


Mondok egy politikamentes példát!

Kovács-családnak van egy kis igényük: tiszta legyen a lakás, egészséges ételük, tiszta ruhájuk legyen, évente egyszer elmenjenek nyaralni, de lakásfelújítást is akarnak, mert már nagyon esedékes. Viszont a Kovács-család úszik az adósságban, és örülhetnek, ha nem lakoltatják ki őket, mindezt annak ellenére, hogy mindkét szülő gürizik, mint a fene. Kovács papát tájékoztatják, hogy két hét múlva megszűnik a munkahelye. Szerinted milyen családi költségvetési intézkedést kell hoznia a Kovács-családnak, milyen célmódosításokra van szükség?! Gonoszak-e, ha azt mondják, hogy bocsi, gyerekek, ma nem megyünk moziba, bejárónőről se álmodjatok, hanem most már a család takarít?!

2020. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%

#18 szépen bemutattad hogyan kell úgy dolgokat kicsavarni hogy az negatívumként, nagy problémaként látszódjon. A legviccesebb a migránsok "Budapestre terelése" volt, miközben a valóságban pontosan azok akadályozták meg azt hogy onnan el lehessen őket szállítani akik a leghangosabban hazudozzák azóta is ezt a mesét amit te is leírtál.

Ott volt a megfelelő ellátás pár száz méterre a Keleti másik oldalán, csak éppen nem lehetett őket erővel oda kényszeríteni. Pontosan úgy ahogy most megy a mese a gonosz zorbánról aki rákényszerítette szegény németekre az illegális migránsok beengedését - miközben Merkel zsarolta és fenyegette meg az akkori kormányzatot, hogy ha nem engedi útjára a migránsokat, nem engedik őket át a határon, nem szállítják őket buszokkal vagy nem indítják el éppen a Keletiből a vonatokat telve az iratok nélküli migránsokkal - akkor gazdaságilag fogja kárát látni az ország.

2020. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A kutyakaki helyzet sokkal jobb, mint 20 éve. Szerencsére sokan felszedik az eb után, de sajnos messze nem mindenki.


Ami engem jobban zavar (mert naponta látom) az a lószar.

Igen. Budapesten van egy útvonal, ami hosszú évek óta lószaros.

2020. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!