Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esély rá, hogy Puzsér...

Van esély rá, hogy Puzsér megnyeri a következő főpolgármester választást?

Figyelt kérdés
OKtóber 13-a után bejelentette, hogy a 2024-es választásokon is indulni fog a főpolgármesteri címért. Van remény arra, hogy győzni fog?

2020. febr. 11. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Amennyiben belép a Tanácsics Radikális pártba úgy igen.
2020. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom Puzsért, de szerintem ha indul, azt is el fogja veszíteni. Sokan nem politikust látnak benne, hanem egy túlságosan szókimondó, gátlástalan kritikust, aki alkalmatlan egy város vezetésére. Én szerintem is jobb, ha inkább csak egy színfalak mögötti "médiaszemélyiség" marad, ámbár érdekelne, hogy mit valósítana meg (és hogyan) a korábban felvázolt programjából.
2020. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
...és közte mit fog csinálni? Nem lehet komolyan venni egy olyan jelöltet, aki kampányidőszakban előbújik, aztán meg hirtelen eltűnik. :)
2020. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha komolyan gondolja, akkor most miért eresztett le, mint a KisPolszi kereke? Semmit nem hallani róla, tőle...
2020. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, ahogy a lottó ötösre is.
2020. febr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sulek Péter ***** válasza:
sose tudni,de ő nem is nyerni akar szerintem a célja az,hogy felnyissa az emberek szemét :)
2020. febr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor ingencsak aktivizálnia kellene már magát, mert azóta eltűnt, mint szürke szamár a ködben...
2020. febr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem hiszem, ahhoz túl kevés értelmes ember van Pesten.
2020. febr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván nincs, az ő politikai tevékenysége inkább egyfajta precedensgyártásról szól, hogy megmutassa hogy másképp is lehet, és nem csak Orbán-Gyurcsány tengely létezik ebben az országban.
2020. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

"...és közte mit fog csinálni? Nem lehet komolyan venni egy olyan jelöltet, aki kampányidőszakban előbújik, aztán meg hirtelen eltűnik. :)"


Karácsony is pontosan ezt csinálta, mégis nyert.

2020. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!