Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak, liberálisok...

A baloldaliak, liberálisok miért nácizzák a lemészárolt magyar katonákra megemlékezőket?

Figyelt kérdés
A katonák védték a hazájukat túlerő ellen, ez csodálatra méltó, és kegyetlenül, szadista módon megölték őket, a hazájukért haltak meg. Miért nácizzák le őket, miért tiltja be a hatóság a megemlékezést, miért tüntetnek ellene antifák, és Karácsony Gergely és a budapesti vezetés miért nácizik? A másik oldal kommunista volt... A Munkásőrség is újjáalakult, de valahogy nem tiltakoznak ellene. Pedig máig kisz-titkárok vannak hatalmon és több kommunista ország is van, fasiszta vagy 50 éve nincsen. Erkölcstelenség, nemzetellenesség vagy csak információhiány és tudatlanság áll emögött?

2020. febr. 12. 14:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
25%
Micsoda? Hogy nevén nevezik a dolgot?
2020. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
34%
A gusztustalan az, hogy hősi halottak emlékét hasznàljátok fel a nyilas felvonulásotokhoz. Ünnepeljétek őket fehér ingben, virággal és megsúgom SENKI sem nácizni.
2020. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
77%

@18:43


Na igen, ebben minden benne van, ami válasz a kérdező kérdésére. :)

2020. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
12%
#29,,Nagyon jól tudja mindenki hogy milyen szélsőséges csoportok tagjai vannak felülreprezentálva ezen a megemlékezésen" Egyrészt mi az, hogy szélsőséges, másrészt mi az, hogy felülreprezentálva? Hány ilyen ,,szélsőséges" kell ahhoz, hogy ki lehessen jelenteni, ez egy náci rendezvény? Egyébként pedig nem a számok a lényeg, hanem az elvek! Az hogy honvédő hősökre való megemlékezés ekkora gyűlöletet és undort vált ki egyesekből, számomra eléggé visszataszító. Mindeközben az országot végig gyilkoló, fosztogató, erőszakoló hordák tiszteletére 30 évvel a rendszerváltás után(egy állítólag jobboldali kormány alatt!) még mindig emlékmű áll, és ezzel nektek semmi problémátok(lévén hogy nem hallom hogy nagyon demonstrálnátok ellene). Pedig az az év 365 napján ott áll 0-24, nem csak az évente egyszer mint ez a túra! De nektek ennek ellenére mégis ez fáj. Ezt hívják úgy hogy kettős mérce!
2020. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
83%

@18:48


Nézd, nekem nem fáj ez a rendezvény, nem is bp-n lakok, az sem fáj hogy milyen emberek vesznek részt rajta.


Engem a kérdezőnek ez a megjátszott kamu naivitás amit itt művel, az bosszant fel.

2020. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
18%

#32,,Ünnepeljétek őket fehér ingben, virággal és megsúgom SENKI sem nácizni." Bocs, de vagy naiv, vagy cinikus, ha ezt mondod. Tudod jól, hogy a baloldalon nem kellenek ahhoz semmiféle fasiszták, hogy farkast kiáltsanak, kb 30 éve ez megy. Szóval van egy ilyen rendezvényen több száz ember, ebből néhányan beöltöznek, mondjuk SS egyenruhába és ez ettől rögtön nyilas rendezvény? A kitörés túra dettó, ott is ugyanezt nyomtátok! De ugyanazt tudom mondani neked mint az előzőnek, gyülekezési és szólásszabadság van nem? Akkor meg mit fáj ez nektek? Ha nácik, akkor attól még nácik maradnak, hiába toporzékoltok ellene, sőt, elárulom neked azzal, hogy mindenkit lenáciztok, aki nem ért veletek egyet, csak még többen lesznek.

Akik meg lepontoztak, legyenek már oly gerincesek, hogy leírják mivel nem értenek egyet!

2020. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:
Az mellékes, milyen elveket vallanak a megemlékezők. Bár nyilván nemzetiek, normálisak. Megemlékezhetnek az áldozatokról mások is, akár kisebbségi szervezetek. Mint már írtam, akkor Németország szövetségesei voltunk, a katonák, hazafiak Németország oldalán is harcoltak. Számunkra (és egyébként is) az volt a hazafias oldal. 1919-ben egyébként szintén hazafiak harcoltak a Felvidéken, többnyire, pedig az egy Vörös Hadsereg volt.
2020. febr. 12. 19:15
 38/64 anonim ***** válasza:
62%
@18:57 Akkor szerinted a kérdező valójában náci, csak gyáva bevallani?
2020. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a kérdező kérdése többszörösen is meg lett válaszolva. Az hogy ő nem akarja tudomásul venni a választ, hadovál össze vissza, álnaiv demagóg szar dumákkal próbálja menteni a menthetetlen az már legyen az ő baja. Én részemről lezártam ezt a témát.
2020. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha már kérdeztél akkor erre még válaszolok:


A kérdező nem saját magáról beszél, hanem a rendezvény részvevőiről.

2020. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!