Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a fideszes szavazók 40%-a elégedett Karácsony Gergellyel?

Figyelt kérdés
[link]
2020. febr. 14. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
A szavazók szellemi szintjét nem lehet alábecsülni.
2020. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Publicus... :)
2020. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Mert egy csetlő-botló balek, akire jobb érzésű ember képtelen haragudni (olyasmi, mint Medgyessy Péter). :)
2020. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Feldobta a napomat.
2020. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Tudod az a gond hogy nem mondtak ilyet!

Az általad belinkeltben éppen úgy nem mondják el mik voltak a kérdések amikre válaszoltak, mint ahogyan maga a Publicus sem sorolja fel a kérdéseit amikre válaszoltak az emberek.

Néhány kérdést feltárnak (a válaszokkal együtt) de ezen felül csak tovább irányítanak a népszavához - ahol meg még annyit sem lehet megtalálni. Csakis azt amit ŐK mondanak el arról hogy szerintük mi volt az emberek véleménye.

A Publicus nem is ezt mérte, hanem 2 totál más kérdéskört. A felmérésnek ezért ez is a címe: "A köztévés Karácsony interjú, illetve egyes aktuális fővárosi ügyek megítélése".

De nézz utána magad! Kár hogy nem előbb tetted. Ideje lenne elfogadni hogy állandóan hazudnak neked a kedvenc médiáidban és ELŐBB utána kellene nézned az igazságnak, mint rögtön elhinned!

[link]

2020. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4

Miből gondolod, hogy utálja a cigányokat?

2020. febr. 14. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Volt egy "szerencsétlen" interjú az M1-en, amit ráadásul egyes baloldali médeák ügyesen megvágva úgy hoztak le, mintha a műsorvezető szóhoz sem hagyta vona jutni Karácsonyt.


A vágott verziónál én is felháborodtam, hogy ilyen nem lehet csinálni.

Később az eredeti verzióról az volt a véleményem, hogy egy kezdő műsorvezető "kissé" túlbúzgó volt.

A kérdések jelentős része erre az interjúra vonatkozott.

Ennyit a 40 %-ról.

2020. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
abol gondlom hogyy utajla a ciganyokat hogy e vros komoinsta es a jobikal is oszefogto mr a kadar rendszerbe vagynak visza ahol a rendrők vertek a ciagonykat
2020. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is mint fidesz szavazó elégedett vagyok Karigerivel! Pedig vidéki vagyok! A főváros többsége úgy döntött, hogy ő kell nekik, ezzel majd az egybites proli jól megbünteti a fideszt. Volt aki elhitte, hogy ha Karigeri győz, a kormány bukik. Nos, nem bukott a kormány! Állítólag volt 2 kiló krumpli. Amit adott a fidesz. Most már az sincs! Se a 20000 Ft fűtési támogatás, amit Karigeri ígért.

Miért örülök? Mert ez 5 év letöltendő a retardáltaknak! (És még mennyi krumpli megmarad?)

Ja? A dízeles ballibbantak se zúgolódjanak! Mert lesz méhkas minden buszmegállóban. Mert ződek vagyunk. Az is jó lesz, ha az alsó rakpartokat lezárják! A külön adókat azért nem említem, mert azért meg vannak veszve a ballibbantak! Egyszerűen imádják!

És nem sajnálom a fidesz szavazókat sem! Szenvedjenek ők is, ha nem merik felvállalni a szimpátiájukat!!! Egy másik kérdésnél a kérdező még nem találkozott fidesz szavazóval.

Hajrá Karigeri! Húzd ki az 5 évet! Hadd szóljon, akinek szopnia kell!

2020. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!