Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted jogos ez a Karácsony...

Szerinted jogos ez a Karácsony Gergellyel szemben megfogalmazott kritika ebben a jegyzetben? Vagy Karácsony Gergely joggal mondhatná ezt, hogy neki erre nincs (sincs) ráhatása?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jún. 7. 18:18
 1/6 A kérdező kommentje:
*mondhatná azt, hogy...
2019. jún. 7. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egész írás egy hatalmas csúsztatás, és hülyeség. Célja egyszerűen az, hogy Karácsony Gergelyt támadja, de gyenge. Csak egy kicsit kellene használni az eszedet.

- Mikor adták el a területet? Ha 2014 előtt, akkor miről beszélünk?!

- Ha azóta történt az eladás, akkor is egy polármester nem kiskirály, azt kell végrehajtania, amit a testület megszavaz, abban egy szavazata van, a testület meg fideszes többségű.

- Az sem tiszta, hogy azon a területen konkrétan mennyi és mekkora fa volt, ha volt egyáltalán, és nem csak a blogíró kamuzik.


A blogíró egyébként abban egyértelműen hazudik, hogy a ligeti tüntetést Karácsony hívta volna össze. Magyarán az egész gyakorlatilag elejétől a végéig hülyeség, nincs miről beszélni.

2019. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy nézz utána a polgármester jogi lehetőségeinek.

A ligeti fejlesztéssel kapcsolatos állítása a szerzőnek meg egyenesen totális hazugság:


"Hiába mondják neki (is), hogy ne fázzon (ne emlegesse a fakivágásokat folyamatosan), minde szép lesz, minden jó lesz és minden zöld is lesz, mert nem foglalkozik vele és még a saját szemének sem hisz, mert ő azt akarja mondani, hogy a Ligetben környezetrombolás folyik. Hazugság."


Ez a bekezdés bőven elég a szerző tárgyilagosságának, hitelességének jellemzésére.


Te voltál a szerző? _:D Lehet, hogy most látva, hogy túltoltad a biciklit, kíváncsi vagyok, hogy mennyit változtatsz rajta, hogy hitelesebb legyen a hazugságod.

2019. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem én írtam, már a feltételezés is elég hajmeresztő...
2019. jún. 8. 11:46
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez az alak írta: [link]

Perelje be Karácsony Gergely, ha megérdemelné; akkor talán soha többé nem fog senkit besározni a trógerje.

2019. jún. 8. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt láttam, hogy az ő blogja, de ez egy egyszerű blog. Gondoltam, így szeretnéd reklámozni a blogodat és a véleményed.


Karácsonynak meg gondolom, fontosabb dolgai is akadnak annál, hogy ilyen blogot elolvasson, vagy érdemben foglalkozzon vele.


Amúgy meg a blog véleményt fogalmaz meg, nem tényt közöl, és véleménynyilvánítási szabadság van közszereplővel szemben meg pláne. De mi haszna is lenne, ha perelne, és négy év múlva megszületne egy ítélet, hogy közöljön helyreigazítást, amit meg a kutya se olvas, és semmi jelentősége nincs, mert a lejáratócikkeknek a kampányidőszakban van jelentőségük.


Más kérdés az, hogy nincs valóságalapja, inkorrekt, stb.

2019. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!