Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tesz magyarellenes...

Miért tesz magyarellenes dolgokat az ellenzék kint Brüsszelben napról napra?

Figyelt kérdés
Ezzel rengeteg szavazót veszítenek.. mikor fogják már fel, hogy nem Brüsszelben kell árulkodni meg szídni Magyarországot meg büntetésért könyörögni, hanem itthon kell tenni ahhoz, hogy ők kerüljenek kormányra.
2020. febr. 15. 09:20
1 2 3 4
 21/35 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Tévedsz kérdező, nem élek vörös ködben...

Valaha Fidesz szavazó voltam, ahogy itt már többször elmondtam...

A kezdet kezdetén egy rendkívül szimpatikus, fiatal csapatot láttam bennük, akik nagyjából az én korosztályom is...rájuk szavaztam 1990-ben!

Majd...vettek egy éles fordulatot és szembefordultak a korábbi nézeteikkel vagy a korábban hazudott nézeteikkel...ezt nem tudom megmondani, már teljesen más emberek/más politikusok lettek...innentől kezdve számomra semmivel sem különbek, mint bármelyik levitézlett szoci vagy akárki...

Az a nemzeti, keresztény párt amelyik megtúr a soraiban egy Deutsch Tamást, amelyik eltűri azt az alpári stílust amelyet Bayer Zsolt képvisel...amelynek a legfőbb vezetője a parlamenti vitában lemelegezi egy másik párt vezetőjét...

Ezekre az emberekre kellene nekem felnéznem? Mivel különbek ők bármelyik másik párttól?

2020. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

"mészáros a 90-es évek óta vállalkozó"


Látom még vállalkozó fogalmával sem vagy tisztában.


mészáros a 90-es évek óta tolvaj.

2020. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
bizonyára ezért volt sikeres a szoci kormányok alatt is
2020. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Wikipédia:

"Pályáját a kilencvenes évek elején kezdte el, amikor az állami gázprogram kapcsán egy alcsúti, gépészettel foglalkozó társával elkezdték bekötni a faluban élőknek a gázt. A vállalkozás fejlődésnek indult, egyre jelentősebb munkákat kaptak a közeli településeken is, lakóparkokban, nagyobb épületekben dolgoztak. A kétezres évek közepén azonban hullámvölgybe kerültek, a cég ekkoriban egyre kevesebb megrendelést kapott, megjelentek a megyében és a faluban is a konkurens gázosok, Mészárosék majdnem csődbe is mentek: 2007-ben már alig volt bevételük, a cég veszteséges lett, pedig korábban több mint tízmilliós nagyságrendű eredményt is el tudott érni. "


Akkoriban miért nem tündökölt a gazdasági zsenije?

2020. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

#24 Mivel Gyurcsány és elvtársai ellehetlenítették az egész országot kivéve a saját haverjaikat akiket kitömtek IMF hitelből meg az államkasszából, így nem csoda, hogy nem ment a szekér akkor.


Ez igaz elég sok emberre, akinek köze sincs a Fideszhez de pl. nem ment jól az üzlet Gyurcsány ámokfutása alatt, viszont 2010 után hála a stabil kormányzásnak , növekvő béreknek ->jobban megy az üzlet.

2020. febr. 15. 12:03
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Belinkeljem azt, mikor Orbán az EU-nál kilincsekt, hogy függeszék fel az EU-s pénzeket?

Vagy azt, ha ruszkikkal építettünk atomerőművet az hazaárulás?

2020. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
#26 Hajrá
2020. febr. 15. 12:08
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Orbánék mást tesznek mindig, mint amit mondanak. (Mihály mondta maga!)

Úgyhogy, ugyanúgy betesznek Magyarországnak, mint Gyurcsányék.


A birka meg, kajolja a krumplit!

2020. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
#28 Orbánék az ellenzéki pártokkal ellentétben azt szokták csinálni amit ígérnek. Nem behazudnak minden hülyeséget választás előtt, lásd DK.
2020. febr. 15. 12:30
 30/35 anonim ***** válasza:
0%

"Akkoriban miért nem tündökölt a gazdasági zsenije?"


Kérdezd meg a csótány feridtől, hogy a motim amit nászajándékba kapott az anyósától.


Valaki infrastrukturális beruházásokból építette a cégét, és tud gazdálkodni, valaki meg nászajándékba kapott egy egész iparágat és simán elékozolta.

2020. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!