Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most jobb lenne az ország...

Most jobb lenne az ország helyzete, ha a Jobbik került volna kormányra?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért... és ha nem, miért nem?
2010. júl. 23. 17:01
1 2 3 4 5
 41/48 kayl18 ***** válasza:
nem vitázok, majd meglátjuk mit fog tenni amíg kormányon lesz, nagy meglepetések fognak érni téged
2010. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Engem nem...,mert én nem várok csodákat,mint te,én csak azt várom,hogy rendbe tegyék az országot,és megerősödjön a gazdaság.
2010. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 kayl18 ***** válasza:
azt várhatod
2010. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Ha ez nem igy lesz,2014 ben a Jobbikra fogok szavazni!A Fideszben meg hatalmassat fogok csalódni...
2010. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
hehe :)
2010. júl. 31. 21:00
 46/48 anonim ***** válasza:

Nem ismerem úgy igazán a Jobbikot!

Tetszik amiket mondanak,meg a hazaszeretet hirdetése!

De én bízom a Fideszben!

A kérdésedre válaszolva:nem lenne jobb az ország helyzete,de csak azért nem,mert szemét gyurcsány(és akik mögötte állnak)sem 1-2 év alatt verték szarrá az országot,hanem 8 év alatt!

Így bármelyik párt lenne most kormányon(talán még ha az Úristen lenne)akkor sem állnánk most jobban!

Én csak annyit tudok,hogy mikor anno Fidesz volt a orondon,sokkal jobban éltünk,mint most!

Legalábbis a családomnak,és a környezetemben élőknek is rosszabb,nehezebb sorsa van ezután a 8 év gyötrelem után!

Én már a 4 évvel ezelőtti választásokon is úgy voltam vele,hogy nekem mindegy ki,csak ne az mszp legyen!

De sajnos az ígéreteikkel sok hiszékeny,tudatlan embert be tudtak csapni!

2010. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 kayl18 ***** válasza:
25%
és még annyit hozzátennék, hogy a multik ingyen élnek hazánkban, a Jobbik ha kormányon lenne, akkor megadóztatná őket és hatalmas állami bevételt jelentene
2010. aug. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 Dobopapa válasza:
Az igazság az, hogy a kérdés összetettebb és bonyolúltabb mint ahogy hisszük! Vajon, hogy reagálna rá a befektetői kör, nyomás nehezedne a forintra, hogy nyomást gyakoróljanak Vonára, van csöndben maradna a pénz világ? Bár az államadóság újra tárgyalása bizony magával vinné a forintot, de viszont amit nem lehet megfizetni, az tényleg nem lehet megfizetni és újra kell tárgyalni. Lehet úgy végezné mint Kennedy, lehet nem, én adnék nekik esélyt! ( Mondom ezt mint Jobbik szinpatizáns )
2012. febr. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!