Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már lehallgatáshoz/...

Most már lehallgatáshoz/ megfigyeléshez tényleg nem kell bírói engedély? Főleg a liberális sajtótól hallani ezt.

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastad, mert én a liberális sajtóba ilyet nem láttam.
2020. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

"liberális sajtó"... Az milyen? Minden ami nem fideszes? Hihetetlen, hogy már ide jutottunk...

Egyébként íme egy bejegyzés(amit egyetlen, kb. 5mp-ig tartó google kereséssel találtam, nem tudom ez liberálisnak számít-e)

[link]


És íme egy másik, egy egészen biztosan nem a liberális sajtóba tartozó honlapról:

[link]

2020. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Attól, hogy kiírtam amit, még nem jelenti azt, hogy tartozom egy párthoz.


Amúgy nem értem én ezt az egészet.

Ebben a cikkekben is érdekes dolgok vannak meg hallani.


Mégis van egy srác az egyetemen, aki nagyon rá van kattanva az ilyen témára. Elmondása szerint beszélt rendőrrel, pártfogóval, és azt mondták neki, hogy azért ez nem úgy van h bárkit. Sőt - állítólag - még utólag jelzik is ezt írásban, hogy pl lehallgatták (bírói engedéllyel).

És egyik egyetemi órán én is beszéltem egy olyan személlyel, aki volt pártfogó is, ő is hasonlót mondott.


Engem igazából nem érint az egész, jelenleg telefonom sincs :D

Csak az érdekelt milyen hírből mi igaz.

2020. febr. 18. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ezekben a cikkekben sem arról van szó, hogy bírói engedély nélkül hallgatnának le valakit.
2020. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!