Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem képmutatás egy kicsit ez...

Nem képmutatás egy kicsit ez a dohányboltos felháborodás?

Figyelt kérdés

Előre mondanám nem vagyok fideszes bárki bármit gondolhat és írhatatja hogy fideszes vagyok nem érdekel!

---

Sokan azon voltak felháborodva ugye hogy nagyrészt fidesze haverok,közeli emberek kapták meg a dohányboltos engedéyt.

De ez így lett volna bármelyik atyaúristen pártnál is...

Tegye fel az a kezét aki pl. el tud osztani egy jó bizzniszt 5 felé és van rá 10 jelentkező ebből 5 haver,barát,rokon és a többi 5 pedig valami számára ismertlen és nem a rokon haver meg barátnak osztaná ki a jó bizniszt hanem az 5 ismeretlennek...



2015. szept. 13. 19:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
A különbség csupán annyi, hogy eddig egyetlen egy párt nem csinált ilyet a Fideszen kívül, pedig megtehette volna.
2015. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

# 1

Jah ők nem ilyen nyílvánossan juttatak hozzá haverokat jó bizniszekhez és üzletekhez!

2015. szept. 13. 19:35
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Gratulálok, megbuktál demokráciából, jogállamiságból.


Viszont kitűnően alkalmas droid leszel az illiberális Orbánisztánra.

2015. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

# 3

Demokrácia nem létezik ez egy hazugság!

2015. szept. 13. 19:41
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, az téged nem háborít fel, hogy a legtöbb Trafikos pályázatot mind CSAK FIDESZ haver nyeri meg, a kis emberek azok meg sorra elvesztik azt?
2015. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

# 5

Erről írtam hogy ez mért is van!

2015. szept. 13. 19:43
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

"eddig egyetlen egy párt nem csinált ilyet a Fideszen kívül, pedig megtehette volna."


nem a fenéket nem... a 2/3 MSZP kormány egyik fő támadási iránya emiatt volt

2015. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne is zavarjon, hogy a dohányárusítás jogát MÁSOKTÓL VETTÉK EL, egy tolvonással.

Neked van egy üzleted, évekig dolgoztál érte, megy a bolt, megélhetést biztosít a családodnak.Nekem meg megtetszik és egy tolvonással elvetetem tőled, hogy odaadjam egy rokonomnak.Hát ez nem lenne felháborító a számodra?

2015. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

# 8

Ha azt az oldalát nézzük hogy a nagy multik multik(Auchan,Tesco,LIDL,stb) nem tudják kivinni a nagy százmilliós cigipénzeket az országból, akkor nem!

2015. szept. 13. 19:49
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

"Kérdező, az téged nem háborít fel, hogy a legtöbb Trafikos pályázatot mind CSAK FIDESZ haver nyeri meg, a kis emberek azok meg sorra elvesztik azt?"


Miért háborodna fel? A pofátlan korrupció a magyar társadalom természetes része. Ha nincs korrupció és rendben mennek a dolgok, a magyarok egyből elkezdenek unatkozni és furán érezni magukat a nagy rend miatt.

2015. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!