Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány Ferenc nem lenne...

Ha Gyurcsány Ferenc nem lenne akkor a Fidesznek nem 2/3 a hanem 3/4 e lenne?

Figyelt kérdés
Mivel Gyurcsány sokat tesz azért hogy legyen kormányváltás!

2020. febr. 17. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok ismerősöm azért szavaz a fityiszre, mert fél Gyurcsánytól.

Nem hinném csak nekem van 60 ismerősöm, aki így gondolkodik...

2020. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
... az előzőhöz is csatlakozva, nekem is van olyan érzésem, hogy 2022 re Fletó ismét elintézi ellenzéki oldalt, mert az ő elutasítottság az igencsak nagy!! Elég lesz neki félrészegen virgonckodnia egy kicsit.
2020. febr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne több kétharmadánál akkor sem. Az ország ötöde a fővárosban lakik, ahol a fidesz ellenzékbe került. Vannak vidéki nagyvárosok ahol szintén, máshol pedig rezeg a léc.

Falun viszont gyurcsánytól függetlenül megvan a négyötöde. A falusi ember racionálisan gondolkozik.

2020. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: mennyi volt a részvételi szám utolsó 3 választáson?
2020. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha Gyurcsány Ferenc lemond 2006-ban, előrehozott választásokat írnak ki, valószínűleg a Fidesznek kellett volna megküzdenie a világválsággal. Ezzel szerintem elmondtam a lényeget, a többit mindenki le tudja vezetni.
2020. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Azért elég érdekes nem, hogy Gyurcsánynak pont a világválság idején mentek legjobban a részvényei. :-D
2020. febr. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan veszed, hogy akkor mentek legjobban a részvényei? Forrást kérek szépen.
2020. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-öske!

2006-ban esze ágában sem volt lemondani. És akkor még a válság sem látszott előre. 2009-ben sem akart, hisz lemondása előtt a tagsággal megerősítette a pártelnöki pozícióját. Aztán miniszterelnökként is. Majd 2 héten belül lemondott innen is, onnan is.

OV-nek kétharmad kellett! Politikus! Ehhez viszont ki kellett véreztetni az országot. Nem én, hanem Bajnai sorolja el a könyvében, milyen szarban volt az ország.

Most a koronavírus miatt lesz válság. Várjuk meg miként vészeli át a kormány!

2020. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!