Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hadházy Ákos ma a legnépszerűb...

Hadházy Ákos ma a legnépszerűbb politikus?

Figyelt kérdés
Az ellenzékiek, MSZP-sek, Jobbikosok, DK-sok, Momentumosok egy nap alatt összeadták neki a kétmilliós jogtalan büntetés összegét!
2020. febr. 21. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Jogtalan? Tudja mindenki mi jár a parlamenti provokatív performanceokért...A nem tetszést máshogy is ki lehet fejezni...van aki táblával van aki a földön fekve...😅
2020. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kétlem hogy Hadházy lenne a legnépszerűbb, de tény hogy ismertebb lett az utóbbi időben. Ami a büntetést illeti, szerintem bőven lenne rá pénze magától is
2020. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én drukkolok neki hogy csinálja minél többet az ostobaságait!

Sokat segített a fidesz kampánystábjának eddig is a padlón fetrengés, a korláton csimpaszkodás, az ajtónak futkosás meg hasonló performanszok előadása amit a "népszerű" ellenzéki politikusok szoktak bemutatni. csak elő kell vennei a "qrva nagy képeket" amiket csinálnak, mellé bejátszani azokat a videókat, hangfelvételeket amiket egymásról juttatnak ki a médiába és nem is kell mást tenni csak kérni a kávékat.

Fájdalmasan szórakoztató műsor, de hatásos. Ezért van még mindig annyi szavazója a kormánypártoknak - hogy ezek ne kerülhessenek kormányra.

2020. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Igen,dr.hadházy lódoktor pókember ákos mihály képviselő úr a legnépszerűbb
2020. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elpityeredik mindenen, meg adományt szeret gyűjteni mindig. Szerintem egy marha...
2020. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!