Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt jobboldali...

Miért mondják azt jobboldali berkeken belül is, hogy Gyurcsány Ferencnek lehet bohókás természete van, de alapvetően karizmatikus személyisége van? Mitől lesz egy politikus karizmatikus?

Figyelt kérdés

2020. febr. 19. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Az általános vélekedés az róla, hogy egy rossz ripacs, aki többnyire alkoholbefolyásoltság alatt van de azért 4-500 000 rajongója van. Tudod, régen volt Sas-kabaré, most pedig Gyurcsány-kabaré. Én csak mosolyogva nézem.
2020. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Meggyőző kisugárzása van de egy barátságos felhanggal. Hiányzik belőle az a pökhendi arrogancia amiért a fideszesektől egyszerűen már hányunk.
2020. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 meszike91 ***** válasza:
54%
Az számít karizmatikus politikusnak aki tud maga köré gyűjteni egy szektát.
2020. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az a szimpatikus benne, hogy például amikor hosszabb időn keresztül beszél, fejteget valamilyen témát, akkor csak néha-néha pillant bele egy-két másodpercre az előtte lévő jegyzetbe. Nem felolvas, mint a legtöbbje, érti is amiről beszél.
2020. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
"Egy vodkától erős vagy és bátor" :DDD
2020. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2020. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Bohócnak elmegy, de ugyanúgy egy megalomániás őrült.
2020. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#4 vagyok:


Kérdezd a két, átigazolt MSZP-s polgármestert! Ők biztos tudják a választ. XD

2020. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#4,8, Szerintem pedig a két polgi esetében csak arról van szó, hogy ők még időben váltottak mert jelenleg a DK biztosabb jövőt tud számukra megvalósítani, mint a szép lassan süllyedő MSZP.
2020. febr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4-8, #9-nek:


Ami pedig az ellenzéki pártok túlnyomó többségére is

ugyanúgy igaz, mint az MSZP-re!


Lehet nekik optimistán is állni a dolgokhoz, megmagyarázni a nyilvánvalót, de csak idő kérdése hogy a DK lenyomja őket.

2020. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!