Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány idején miért volt...

Gyurcsány idején miért volt ennyire jó fiatalnak lenni Magyarországon, főleg Budapesten?

Figyelt kérdés

Budapestet teljesen elcseszte a Fidesz. Egy külföldi majombuli szarrá tette, ahol csak a brit férfiak részegednek a belvárosban, és ráadásul miattuk rohadt drágák lettek az albértlet/lakás árak. Régebben, Gyurcsány idején tök olcsó volt Bp. és sok MAGYAR szórakozóhely volt, ahova MAGYAROK jártak, és nem csak a VII. kerületbe, hanem mindenfelé, Hajógyári sziget, Zöld Pardon stb. Sok egyetemi bulihely is volt.

Most meg az egész egy nagy szívás. Szar város lett.

Gyurcsány miért volt ilyen jó minden társadalmi réteghez?


2020. febr. 21. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Te totál hülye vagy? Éppen ti hisztiztek azon hogy legyen sokszínű az ország, legyen multikulti. Gyurcsányék akarnak határvédelem nélkül bárkit ide beengedni.

Ha rajtuk múlt volna akkor mára a főváros nagyobb részét eladták volna, mert a devizahitelesek ingatlanjait (magánlakások, cégek ingatlanját is) árverezésen vehették volna meg - és hidd el hogy nem a tisztességes, kis keresetű emberek.

Mégis mi az ami élhetőbb lett volna Budapesten 10 évvel ezelőtt?

Hogy nem fejlődött már 20 éve a város? Hogy nem voltak útépítések, karbantartások, nem épültek kulturális és sportlétesítmények? A nyócker lepusztult volt, a romkocsmák nem véletlenül lettek ROMkocsmák.

Igen ostoba ez a gyurcsány reklámozás amivel próbálkozol. Mellesleg megjegyezném, hogy NEM gyurcsány volt Budapest vezetője, hanem Demszky.

2020. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Én Gyurcsány idején jártam. Nagyon car volt :(


Bevezették a tandíjat a szocik. Gondolhatod mennyire örültem. Állandó megszorítások, gázár-villanyáremelés volt, fizetéseket persze nem emelték és az infláció magas volt. A nyugdíjat nem tudták időben utalni apámnak....

2020. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
71%

Mintha a Tarlós vezetés olyan sokat ért volna a fejlődés szempontjából.. Csak infrastrukturális beruházások mögé bújtatott haszonszerzés a kormányközeli oligarchia számára..

Mellesleg a fizetésemelésben most sem jeleskedünk, az oktatás és az egészségügy meg szintén romokban, szóval nem tudom hol éltek ti.

2020. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
# 3/3 Nem volt rezsicsökkentés. A fizetés felét elvitte csak a rezsi, ami ráadásul folyamatosan egyre csak emelkedett, amikor a világpiaci ára csökkent a gáznak a szlgáltató, akkis is csak emelt. Fizetésemelés nem volt. Az infláció egyre magasabbra kúszott, miközben IMF hitelekből vegetált az ország napról, napra...
2020. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

még is a fidesz engededett be bárkit tényleges, lásd kötvényesek, vagy az ingyenes migribuszoztatás a déli határról bécsig. a másik KISZ titkár még csak állítólag akar beengedni bárkit...


"akkor mára a főváros nagyobb részét eladták volna, mert a devizahitelesek ingatlanjait (magánlakások, cégek ingatlanját is) árverezésen vehették volna meg"

így is történik, ma is.


"Hogy nem voltak útépítések, karbantartások, nem épültek kulturális és sportlétesítmények? A nyócker lepusztult volt, a romkocsmák nem véletlenül lettek ROMkocsmák."

Akkor azért jobbak voltak a város útjai mint most, nem zaladgáltak évtizedekig metrók gumikereken, nyomkanyonokat vájva, na meg emellett is kevésbé voltak borzalmasak az utak mint manapság.

Az hogy pár ecsetfejű kétballábas majom műeséseket produkálhat a sörhasú szurkolók előtt sportlétesítmény címén sokszázmilliárdért, miért is jó?

nyócker most is egy szeméttelep, a modernnek hirdetett építkezések ott (mert "ócsó" a telek, meg az irodahely) már több mint 10 éve kezdődtek el.


Már többször írtam takács, hogy az ostoba szó ostoba ismételgetése már nem direktíva pár éve, mert túl feltűnően használjátok ti pártpropagandisták.

2020. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Megjött a napi fletós troll.
2020. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Gyurcsány idején egyvalami volt jobb : fiatalabb voltam!
2020. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem volt jó "fiatalnak" lenni. Személyes tapasztalat. Lapozhatunk!
2020. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
#6 nem komcsi, én nem válogatok a KISZ titkárok közt, tudom hogy fletó az ugyan az mint a felcsúti KISZ titkárod. Ti szoktatok jó komcsira, és rossz komcsira válogatni.
2020. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Demokrácia volt.
2020. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!