Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc lenne a...

Gyurcsány Ferenc lenne a legjobb miniszterelnök 2022 ben?

Figyelt kérdés
Mivel van tapasztalata kormányzásban és a tüntetéseket is el tudja fojtani plusz az IMF el is jó kapcsolata így tudunk felvenni hitelt is.

2020. febr. 21. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem alkalmas miniszterelnöknek, korábban sem volt az, csak az akart lenni. Mert a politika is olyan, hogy mindenki az lesz, ami lenni akar, de ettől még nem feltétlenül alkalmas rá. Aki valóban alkalmas valami pozició betöltésére, az az esetek zömében nem akar az lenni.
2020. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom, kétségtelen, hogy óriási tapasztalata van a hazának a globalokrata libertánsoknak való kijátszásában, és már a háttérkormányzó békaszájú neje is felbukkant a mocsárból, de kérdés, hogy ezt mennyire akarja ez a kivéreztetett, elgyötört, viharos történelmű ország? Kérdőjel.
2020. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 árokpart ***** válasza:
18%
Jelen esetben szerintem is igen ő.
2020. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Remélem az összes büdös maffiahitelt visszacseréli az olcsóbb és ellenőrzött IMF hitelre a fideszeseket pedig megeszi a penész.
2020. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
igen
2020. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%

szerintem jelen esetben,

a többiekhez képest igenis ő lenne rá a legalkalmassabb

bár én egy nőnek már nagyon örülnék

2020. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Mivel van tapasztalata az ország tönkretételében


és a tüntetéseket is el tudja fojtani gumizáporral és lovasrohammal

2020. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

"Gyurcsány Ferenc lenne a legjobb miniszterelnök 2022 ben?"

Gyurcsányod az egyetlen akiről már tökéletesen bebizonyosodott hogy teljességgel alkalmatlan miniszterelnöknek. Lehet hogy még Hadházy sem okozott volna ekkora kárt az országnak, mint gyurcsány.

2020. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De srácok rend lenne az országban nem lennének tüntetések pl az IMF től hitelt is kapnánk meg az EU val jó kapcsolatunk lenne.
2020. febr. 21. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó lenne Ferkóbaba. Trollkodásnak maximum jó lesz a kérdés.
2020. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!