Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország tényleg Európa...

Magyarország tényleg Európa legjobb országai közé kerülhet 2030-ra?

Figyelt kérdés

Ahol a legjobb élni, ahol sokat lehet keresni, magas az életszínvonal stb. Ezt a magyar miniszterelnök mondta.


Ezt komolyan meg tudják valósítani?


Mert ha ez igaz akkor ez nagyon szuper. Ugye ez nem csak valami kamu szöveg?



2018. nov. 19. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Akár. Még csak 2018 van...
2018. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
De, kamu szöveg. Olyan változás kellene a fejekben ehhez teljesítéséhez, amit, ha most elkezdesz erőszakkal, akkor is leghamarabb 2040-re érnél el.
2018. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Egyeseknek már most a legjobb.

[link]

:):):)

2018. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

"Azt sem gondoltam volna 2010-ben, amikor 1 millió embert fenyegetett az adósrabszolgaság, 10% feletti volt a munkanélküliség és elvették a 13.havi fizetését a közalkalmazottaknak, nyugdíjasoknak, alig születtek gyerekek"


Te miről beszélsz már megint, Takács? :D

Most is százával kerülnek a családok az utcára, mert kilakoltatják őket, a munkanélküliség lecsökkent, mert már annyian mentek el itthonról, hogy nincs ember, aki dolgozzon, gyerek pedig több született az MSZP alatt, mint most. :D

Akkor miről is van szó? Miről beszélsz?

2018. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

Ejnye kérdező mióta is nem veszed észre, hogy a miniszterelnök tréfál? Hány dolgot mondott, amit te jónak gondolsz? Ugye sokat. Hány valósult meg? Ugye nem érzed.


Ez már a naivitásnak az a foka, ami fáj. Nekem. Nem akarják megvalósítani. Csak saját maguknak (az már meg is történt). Ha akarnák se tudnák megvalósítani. És ez valóban nem kamu szöveg. Ez egy jól kitalált, jól elhelyezett szöveg abból a célból, hogy ha már nagyon fájna a létezés, fogd be a szád és tűrj békességgel. Pedig ezt Bánk jószándékkal mondta Tiborcnak (nem annak), itt pedig feléd mindenről van szó, de jószándékról még véletlenül se.

2018. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Takács: igen és kinek adja el a házat, ha az például olyan helyen fekszik, ahol soha a büdös életben nem adod el annyiért, mint amennyi a tartozás? Áruld már el. Sokat ér el vele utána, hogyha eladja 2 milliórt és nem 8 millió, hanem 6 millió a tartozása.
2018. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 hollófernyiges ***** válasza:
58%

A születésszámot illetően még kutakodj kicsit a brossúrákban:


[link]

2018. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem, ilyen vezetéssel még 2300ra sem...
2018. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ígéret szép szó ha betartják úgy jó!
2018. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%

Én úgy tudom már most is azok vagyunk, hiszen a legnagyobbak ellen küzdünk. Ellenségünk az egész unió lassan, rajtunk kívül ki merte ezt megtenni? Na ugye.


Én a fideszről és Orbán Viktor miniszter elnök úrról nem tudnám elképzelni, hogy valaha is becsapja a népét.

2018. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!