Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor szűnik meg a készpénz...

Mikor szűnik meg a készpénz Magyarországon?

Figyelt kérdés
A svédek már e-koronát tesztelnek.

2020. febr. 22. 17:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%

A svédek nem csak azt tesztelik. :/


Egyszer az utolsó időknek is el kell jönnie...

2020. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Én azért abban bízom, hogy nem mostanában.
2020. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, hogy 2022. február 31-én.
2020. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
10%
Svédeknek jó mert van sok bevándorlójuk akik segítik és fejlesztik az amúgy homogén társadalmat, a multikultúra fejlődést és szép jövőt eredményez, itthon meg rómaüldözés van, és bármikor bekövetkezhet, hogy elvándorolnak innét és akkor nincs aki dolgozzon, gazdaság összeomlik... igen ezt veszélyezteti az a náci fidSS.
2020. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

"rómaüldözés"


:D

Tudtam én, hogy Néro a mi beépített emberünk volt.

2020. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Akkor, amikor minden ember betartja a törvényt és nem keresi benne a kiskapukat.

Ugyanis a KP pont a feketegazdaság mozgatója és a bevallatlan jövedelmek forrása, valamint a behajthatatlan vagyok jelképe.

2020. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Soha, a keszpenz legfeljebb visszaszorulhat. (Ahogyan a vezetekes Telefon, meg a hagyomanyos postai level sem szünt meg, csak visszaszorult)
2020. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy a magyarok technofóbiáját és fejlődésgyűlöletét ismerem, még jó sokára.
2020. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

Technofóbia...

Pénteken 20 ember hagyta ott a menzán a már kitálalt ételt, mert nem működött a kártyás fizetési rendszer.


Most akkor ki a technofób?

2020. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem válasszuk el a technofóbiát attól a szituációtól, amikor készpénz nélkül gyakorlatilag "meztelen" vagy, és csak attól függ a boldogulásod, hogy hozzáférsz-e bizonyos rendszerekhez, intézményekhez.


Én ezt visszalépésnek látom a szabadságjogok terén, ezért nem támogatom. Azt igen, hogy gyorsabb és könnyebb legyen elektronikusan fizetni, illetve pénzt felvenni.

2020. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!