Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet Magyarországon MoYu...

Lehet Magyarországon MoYu AoLong V2-es Rubik kockát kapni? Van magyar oldal, ahonnan lehet rendelni?

Figyelt kérdés

Eddig próbálkoztam az e-bayen, és a lighttake-en, de ott az áru nem magyarországról jött volna (ami nem baj), és csak PayPallal lehetett fizetni...

Én pedig kp-val szeretnék a szállításkor.



2014. dec. 15. 16:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
megaminx.sokoldal.hu ez az egyetlen (általam ismert) magyar online bolt.
2014. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Így van, énis csak a megamixről tudok, állítólag nagyon megbízható, csak szerintem kicsi a választék, de azért van ott ami kell.
2014. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Egyébként a neved alapján szerintem veled beszéltem a Fidrich metódusról egy másik kérdésben, és látom megfogadtad a tanácsom a kocka választást illetően ;)
2014. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen, meg láttam sok más kérdésben is, hogy mindenki (szinte) ezt ajánlja! :D
2014. dec. 16. 14:33
 5/23 A kérdező kommentje:
de erről az oldalról én hogyan tudok rendelni? XDD
2014. dec. 16. 14:40
 6/23 anonim válasza:
Jelenleg sehogy :D ,mivel szinte minden elfogyott és beszerzés alatt álnak.
2014. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ja, akkor jó xDD

És azt te hol láttad kiírva? :)

2014. dec. 16. 15:01
 8/23 A kérdező kommentje:
De csak szimplán egy e-mailt kell írni, és benne azt, hogy milyen terméket hova, vagy van rendes lehetőség erre, csak most le van kapcsolva?
2014. dec. 16. 15:02
 9/23 anonim válasza:
Én is szinte most kezdtem el a kockázással foglalkozni nemtudom hogx hogy volt ezelőtt az oldalon. De ha mindent elolvasol akkor rájössz hogy kifogytak a készletek. + nekem is volt egy kérdésem azthiszme tegnap pont a megamixel.sokoldal.hu- val kapcsolatban. Ott leírták nekem hogy tényleg kifogytak. Írtam már a tulajnak vagy kinek, hogy mikortól lehet rendelni, mert én is szeretnék.
2014. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Oké, kösz!

Majd ha írnak neked, hogy lehet rendelni, szólsz? :)

2014. dec. 16. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!