Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány Ferenc bukott...

Ha Gyurcsány Ferenc bukott politikus, akkor a többi ellenzéki szereplő micsoda? Unalomig hallgatom néhány ellenzéki szereplő megnyilvánulását, hogy Gyurcsány bukott politikus, de alternatívát ők se mondanak, csak Gyurcsányt divatos szidalmazni.

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 21:09
 1/8 meszike91 ***** válasza:
77%
Gyurcsány a legelutasítottabb magyar politikus.
2020. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, hogy miről beszél a kérdező. A többi ellenzéki az LMP-től, a Momentumon át a Jobbikig mind összefogtak Gyurcsánnyal, mert annyira elvakítja őket a Fidesz iránti gyűlölet. Számomra ők egykutya Gyurcsánnyal. Ne akarjanak ők kormányt váltani, a Fidesznek nagyon nehéz volt helyrehozni azt amit Gyurcsány szétcseszett.
2020. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

a baloldali politikusok mind megélhetési bunkók

a költésgvetési párttámogatások lefölözése okán léteznek semmi más miatt

2020. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Nem értem, hogy a többiek hogy lehetnének bukottak, amikor egyedül Gyurcsány volt eddig közülük miniszterelnök és ő tényleg megbukott.

Ha a többiek nem voltak, akkor ők hogy buktak volna meg?

2020. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

#1: Nem vagyok Gyurcsány-fan, de ez konkrétan nem igaz. [link]

[link]

2020. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg hozzáteszem, hogy ezeknek az általad említett "ellenzéki szereplők"-nek a többsége politikai tekintetben fiatal csikónak számít Gyurcsányhoz képest! XD
2020. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Bukott politikussal összeállni? Kilőtt szemű a szemkilövetővel kart kárba öltve?....

Hányingerem van tőlük.

2020. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3 egyetértek. De ezek közül a fidesz pl nem csak a párttámogatásokat fölözi le, hanem mindent kb az országban.
2020. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!