Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg nincs még koronás...

Tényleg nincs még koronás fertőzöttünk, vagy a "mindenrossztólmegvédő" kormány titkolózik?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 16:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nem lehet a háttérben hogy kudarc lenne a fidesznek-kormánynak(ua) hogy mégis valahogy bejutott, és mégsincsennek felkészülve?
2020. febr. 23. 16:04
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Már te is az vagy...
2020. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha volt is, azt már lángvetővel elintézték úgy is: [link]
2020. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha lesz, akkor majd kitalálják, hogy Soros koronafertőzött kínai hadsereget küldött.
2020. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Jaj de vicces voltál utolsó... Kreativitás a köbön.
2020. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy meg kérdező:


Miért is lenne kudarc?


Gyűlölöm ezt a krumpliföldről összeguberált megélhetési politikus gárdát ami ma a kormányt alkotja, de ennek ellenére nem látom miért lenne kudarc ha bejutna egy koronafertőzött Mo területére, és fertőzne.


Mármint az egyértelmű, hogy ez rossz lenne.

De nem a kor,ány hibája, és nem igazán tud ellene mit tenni.

És nem csak a magyar kormány tehetetlen ezellen.


Például utolsó hír amit ezzel kapcsolatban hallottam, hogy már Olaszországban is vannak fertőzöttek (a cikkben 40-ről írták).

Mit lehet tenni?


Oké, evidens: Minden légiforgalmat leállítani, és minden kínai tartózkodásából hazatérni kívánó személyt karanténba helyezni amíg be nem bizonyosodik hogy egészséges.


De ez kb kivitelezhetetlen. Nincs semmilyen országnak erre kapacitása.


A kormányunk az utóbbi 10 évben számtalan baromságot csinált-mondott-hagyott végbemenni, de pont nem a koronavírus az amit joggal a homlokukra olvashatunk, ha épp megtörténik Mo-n is.


Amúgy sanszos hogy itt is lenne titkolózás.

De ugyanakkor amennyire a kormány el akarná tussolni az ügyet, ugyanannyira fenné rá a fogát néhány ellenzéki lap hogy nagy betűkkel főcímoldalra tehessék a koronavírus magyar betegeit.

Aztán utána jöhet a szokásos egészségügyön meg szociális hálón való asztalverés ami már évtizedes távlatok óta megy.

2020. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 Hát ennyi kreativitás van a kormányban, ha egy kellemetlen kérdésre választ kell adni. Soros, Soros, Soros. Nem nehéz megjósolni a reakciójukat.
2020. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


Oké. És?

Én véleményeztem 3-as kommentelő igencsak szar viccét, aminek a baromi nagy poénja az volt, hogy jól lelángszórózzák a koronásokat.

Kac kac, ha alulszocializált 4. osztályos lennék tetszene.


Egy szóval nem mondtam, vagy utaltam rá hogy a kormány kreatív lenne.


Vagy ezt mi a csomózott lóp#csből hámoztad ki?

2020. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Hát abból, hogy előtted én voltam az utolsó. De ezek szerint kritikád nem rám irányult.
2020. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pont egyszerre küldted velem a válaszodat.

Ezért vonatkozott tévesen rád.

2020. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!