Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy le vagyok...

Miért van az hogy le vagyok pontozva teljesen itt gykn amikor rosszat írok Gyurcsány Ferencről (csak az igazat írom le róla)?

Figyelt kérdés
Tényleg fura az igazat írom le róla hogy egy pojáca a politikában és egyből lepontoznak meg elmondják hogy SZENT GYURCSÁNYT nem bánthatom.

2020. febr. 21. 22:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Gyurcsány Ferenc szent és sérthetetlen?
2020. febr. 21. 22:55
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha hülyeséget írsz lepontoznak. Ha nem írsz hülyeséget nem pontoznak le. Az ellenzékiek többsége se szereti Gyurcsányt, szóval esetleg nem azért vagy nullára pontozva, mert gyurcsányt szidod, hanem mert hülyeséget írsz. Nem sok van itt aki úgy imádja Gyurcsányt, mint a fidesz hívek Orbánt. Még dk-sok között is van olyan aki nem igazán díjazza, hogy Gyurcsány van az élen.
2020. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Nagy ügy. Ezzel próbálják ellesúlyozni, hogy még az ellenzéki politikusok közt is Fletó az egyik legelutasítottabb:

[link]

Ezzek csak pontozzanak, mi meg elmegyünk választani, ahogy 2006. ősze óta mindig... :D

2020. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez a hely a DK-s többséggel bír. Ők csak ennyit tehetnek. Illetve örülj neki, hogy nem tiltaknak ki innen! Én, miattuk vagyok itt! Egyetérteni unalmas. Viszont cáfolni érvekkel, tényekkel a hazugságot, csúsztatást, izgalmasabb.
2020. febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elég gáz hogy Szent Gyurcsány szent és sérthetetlen...
2020. febr. 21. 23:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Politika kategóriában ne akarj igazat. 2 tábor van. Az egyiknek sose fog tetszeni, amit írsz.
2020. febr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Hát barátom elolvastam egy kérdést és az alatta lévő válaszokat, amiknél rád ismertem. Elég cinikus, mocskolódó stílusod van, ne csodálkozz ha így lepontoznak.
2020. febr. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, ha szidom Orbán Viktort, te sose pontoznál le ugye? :)
2020. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Gondolom a stílusod miatt.


"Még dk-sok között is van olyan aki nem igazán díjazza, hogy Gyurcsány van az élen"

Mondjuk ez elég érdekes tekintve, hogy a DK maga Gyurcsány. Nélküle a párt sem lenne az, ami.

2020. febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 Nyugodtan szidhatod.
2020. febr. 22. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!