Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szeretitek a Hír TV-n...

Ti szeretitek a Hír TV-n látható Bayer show műsort?

Figyelt kérdés
Én például igen. Nemzeti érzelmű, keresztény értékeket védő műsor. Akinek nem tetszik, az mit kifogásol rajta? A műsor teljesen rendben, görbe tükröt tart a hazai liberósoknak, és mindenki számára érthető módon közvetíti a kormánypártok álláspontját is. Vagy Bayer stílusával van baj? OK, olykor kissé eltúlozza, de mint mindenki másnak neki is nyilván okkal nyílik ki a bicska a zsebében az ellenzék felelőtlen, bárgyú viselkedése meg az Unióból indított megalapozatlan támadások miatt. Vagy a személye nem tetszik? Azt sem értettem, mikor már előtte is oly sokan kaptak lovagkeresztet, mégis visszaadták néhányan, akkor csak ő nem érdemelte meg?
2020. febr. 23. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kicsit ál Bayer-fannak tűnik a litánia. (Biztos igaza van néhány dologban, de a modorán ha csiszolna nem lenne hátrány.)
2020. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedvelem és kész. Nincs ebben semmi. Más meg mást kedvel. Nekem a stílusával sincs gondom. Azért kérdeztem, miben annyira más, hogy így sokan őt hozzák példaként, hogy mocskolódik meg hogy alpári. Miért pont őt?
2020. febr. 23. 20:23
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
#10: Már bocs, de te most kiről beszélsz? Bayer nem pösze, még egy picit sem. Pösze volt Baló György, kicsit Friderikusz is, Farkasházy és Lakner Zoltán meg raccsol. Mégis gyakran vannak/voltak képernyőn.
2020. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, igen, talán, vagy mégsem?
2020. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rühellem, a politikai TV adások egyik fő söpredéke. Bayer egy egész jó újságíró volt még a Gyurcsika kormány alatt, választékos, bár már akkor is piszkálódó, de kiegyensúlyozott, el is szoktam olvasni az írásait. Aztán túl sok ideig a hatalom kondérja mellé került és egy megállás nélkül feleslegesen gyűlölködő, mocskolódó, egoista, ki ha nem én proli söpredék lett belőle, neki a VV villában lenne a helye körülbelül, közben észre sem veszi, hogy hova süllyedt, de még érdemrendet is kapott érte, azt is az urambátyám rendszer miatt. Ezen mit nézzek? Egy politikai VV villa vagy Pumped Gabo show az egész. A politikára éhező tudatlan prolik kielégítésére készült tartalom. Már rég messze van attól ami 10+ éve az újságírásban volt.
2020. márc. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!