Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elmagyarázná a Gyöngyös...

Valaki elmagyarázná a Gyöngyöspatai helyzetet?

Figyelt kérdés
Most van visszhangja a médiába ennek a szegregációnak, de nem követtem a híreket egyáltalán. Mi történt? Mik lettek a következmények? Ki itélt és kiknek pénzt? Válaszaitokat előre köszönöm! (Tudom, hogy van internet és megnézhetném, megnéztem, és eddig csak egyoldalú dolgokat írtak, hogy nem kéne itélni nekik 100 milliót)

2020. febr. 23. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

Természetesen voltak is és lesznek is lépések az EU-ban.

A Farkas Flórián ügyében pl. vissza is kellett fizetni minden "projektjéhez" kapcsolódó EU-s pénzt, tehát végsősoron az adófizetőket rövidítették meg.


Nyilván a Strasbourgi bíróságra is elmegy az ügy, ha kell a cigánykérdésben, és ott is nyerni fognak, ha addig nem térnek észhez. Nem hülyék a fideszesek, orbán (kis o-val) is jogot tanult, pontosan tudják, hogy nem nyerhetnek, de nem ez számít. Ez egy politikai játszma a részéről.

KDNP meg a mihazánkkal már jön azzal az ötletével, hogy „itt az idő, hogy elgondolkodjunk az Európai Emberi Jogi Egyezmény felmondásáról, vagy legalább bizonyos pontjainak felfüggesztéséről”.

[link]


Tehát a jogállamiság nyílt megtagadása történik.

2020. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez szándékos lépés, hiszen a Hetes cikkely bevezetése nagyon a küszöbön van. Számos kötelezettségszegés miatt szankcionálja Magyarországot a Fidesz-kdnp kormány miatt így az EU, ráadásul módosítanak is e cikkelyen, mert eddig csak arról szólt, hogy nincs szavazati joguk, most már kiterjesztenék arra is, hogy EU-s támogatást sem kaphatnának addig. Na akkor a Fidesz beszarna, hisz egyből kiderülne, hogy a naaaagy gazdasági növekedés, ami nekik köszönhető természetesen szerintük, valójában csak az EU-s támogatás volt, és hatalmas recesszió várható.

És akkor jön a fenyegetés, hogy akkor még több jogot vesznek el a magyaroktól, stb.


De ez üzenet a demokratikus ellenzék felé is az autokrata kormánytól: "Nix ugribugri!" Ez az idézet Orbántól származik, nem mint magánember a haveri körében, hanem mint politikus.

2020. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A 10 válaszoló tűpontosan leírta mi történt valójában. Az egészben a legszomorúbb az, hogy az ál jogvédők is tudják, hogy mi miatt történt a szegregáció. Úgy tesznek, mintha a romák sorsa érdekelné őket, valójában magasról tesznek rájuk. Csak pénz és szavazat miatt álltak be mögéjük.
2020. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!