Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem fél a Fidesz hogy a...

Nem fél a Fidesz hogy a gyöngyöspatai eset után elveszíti sok pörköltért szavazóját?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd ad nekik mást. Pl krumplit, száraztésztát...
2020. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem kellene, tekintve hogy eddig szavazás előtt egész falvakat hülyítettek be azzal hogy "ha nem a fideszre szavaznak akkor jön a jobbik és megöl mindenkit".
2020. febr. 5. 15:24
 4/11 anonim ***** válasza:
3# ezt te honnan veszed??
2020. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező a roma önkormányzati választás eredményét mivel magyarázod, ott nem tudták, hogy ki a Fidesz szövetségese?
2020. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem félnek, ezek a romák kb. pár hónap után elfelejtik az egészet, mert kiazazóbán majd ad nekik 10 eze forintot hussvétra.
2020. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem kell félniük. A szegregáltak utálják, ha a másik szegregált a semmiért kap pénzt. Irigyek. Azaz ezzel még nyernek is.
2020. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Amúgy én is erre gondoltam, hogy miért állnak a romákkal szembe, mikor ők a legnagyobb támogatói a fidesznek
2020. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

@18:49


Igen, de szerintem következő választásokra már el is felejtik az egészet. Meg aztán majd jönnek megint a nemzetiségi vezetők, körbe kürtölik a putrit, hogy menjenek a Fideszre szavazni, mert különben jön a gárda és megöli őket, aztán így lesz megint 2/3.

2020. febr. 23. 20:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező a roma önkormányzati választás eredményét mivel magyarázod, ott nem tudták, hogy ki a Fidesz szövetségese?
2020. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!