Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tarlós a rossz kampány miatt...

Tarlós a rossz kampány miatt veszítette el Budapestet?

Figyelt kérdés
Az egész választási kampányuk Karácsony alkalmatlanságáról szólt. Holott szólhatott volna az elért eredményekről és a jövőbeni tervekről is. Miért nem erről az oldalról közelítette meg a dolgot? Egy kicsit olyan érzésem is volt, mintha nem is igazán lett volna kedve az egészhez. Ha pedig ő nem ad bele mindent és kicsit félvállról veszi, akkor a választóktól hogy lehetne elvárni, hogy rá adják a voksukat?

2020. febr. 23. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

Vélhetőleg nem bánja, hogy veszített. 70 elmúlt. 5 év múlva 75. Gondolom, kicsit szeretne pihenni is végre.

Abban pedig nem tévedett, hogy Karigeri alkalmatlan szakmailag és emberileg. Strómannak alkalmas csak.

2020. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

"Karigeri alkalmatlan szakmailag és emberileg"


Ja, biztos ezért szenvedett a Fidesz Zuglóban megsemmisítő vereséget.

2020. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem erről az oldalról közelítette meg a dolgot?"


Azért, mert felülről irányították a kampányt. Nem csak Budapesten, hanem más nagyobb városokban is hasonló volt a kampány elképzelés. Nincsen vita, lejáratni a másikat, stb.

2020. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#4: Elveszítette Budapest vezetésének lehetőségét. Azt hittem ez egyértelmű, de a gyengébbek kedvéért, mint te, akkor most pontosítottam. Nem tudom, hogy miből vontad le azt a következtetést, hogy fideszes lennék (bár a kérdés szempontjából nem mintha számítana), de betudom annak, hogy nem tűnsz túl intelligensnek. Elég alpári volt a hozzászólásod, szerintem olvasd el újra és szállj magadba.
2020. febr. 23. 23:18
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

3.

A ballibbant oldalt nem kell lejáratni. Képesek rá önerőből is. Ti elkezdtetetek Borkaizni,aztán kiderült, hogy Gréczy a hokizásával hivalkodik. Még ütős képeket sem sikerül mindig készíteni, mert lebuktok. A parlamenti viselkedés is hagy némi kívánnivalót maga után.

És reggelig sorolhatnám, mikor, mivel járatja le magát a ballibbant bagázs. És titeket nemhogy nem zavar, ezért szeretitek őket.

2020. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

Azért veszítette el, mert nem csinált semmit. Szerinted miért Karácsonyról szólt és nem az eredményekről? Mert összehasonlítva a 2014-es ígéretekkel, alig teljesült valami.

Pl. már akkor megígérte az M2 és H8 összekötését, ebből se lett semmi, és még egy tucat ilyen van.

És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy szó nélkül hagyta, hogy Bp. költségvetését megfelezze a fidesz, ami minimum felháborító, de normális országban azonnal lemond egy főpolgármester egy ilyen után.

2020. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#7: Ez igaz és nem is védeni akarom, de valószínű, hogy Karácsony ígéreteinek nagy része sem fog megvalósulni. Sajnos az ígéreteknek nem igazán lehet már hinni, annyi mindenről szó volt itt már, ami aztán általában valamiért mégsem jött össze. Mindazonáltal nem tartom jó iránynak azt sem, hogy tervek hiányában a másikat ócsároljuk. Én, mint választó erre nem vagyok kíváncsi és szerintem a többség sem, de ha mégis akkor javítsatok ki.
2020. febr. 24. 00:29
 8/13 anonim ***** válasza:

Ellenzéki oldalról nagyon gyakran elhangzott az, hogy Tarlós már idős. Ez egy olyan tény, amit bizonyítani sem kell, cáfolni pedig nem lehet. És ezzel már meg is lehet nyerni a fiatal szavazók jelentős részét.


Persze ebből a tényből egyértelműen semmi sem következik, az érzelmekre lehet hatni. A fiatalok többségének pedig ez bőven elég.

Én Tarlóst visszavontam volna tanácsadónak és az egyik fiatal, de tapasztalt munkatársát indítottam volna. Biztos vagyok benne, hogy így nyertek volna.

2020. febr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

#8

Egyrészt, ebben nem lehetünk biztosak. Megválasztottak valaki újat, aki játha komolyan veszi a programját. Nyilván mostmár látszik, hogy nem kicsit próbálják ellehetetleníteni, de az is látszik, hogy dolgozik a kitűzőtt célokért.

Másrészt, a másik személy megtámadásán kívül a fidesz jelenleg nem sok mindent tud. Az ellenzéknek az elmúlt 9 évben semmilyen kötelezettsége nem volt, mivel semmilyen fontosabb pozíciót nem kaptak. Ezzel szemben a fidesz igen, és a tapasztalat azt mutatja, hogy legtöbb esetben visszaéltek vele, így nem azt kell megmutatni, hogy ők milyen jók - mert ez egyértelmű hazugság lenne -, hanem hogy az ellenzék milyen rossz.

Nyilván nem egy normális társadalom, egy demokratikus rendszerben erre nem lenne szükség és nem is így működne a média, a politika, de ez nem egy normális rensdzer.

2020. febr. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Erre azt mondta (Tarlós), közel harminc év után ez volt az első kampány, amit kiengedett a kezéből és alapvetően nem ő vezényelt.

Ezt nem kellett volna megtenni."

2020. febr. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!