Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mi a véleményetek...

Fideszesek! Mi a véleményetek arról, hogy orbán kisz titkár volt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 17:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%
19:11: ne értékeld túl az egységsugarú Fidesz-troll képességeit.
2020. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%

Na a #8 ban meg is érkezett a komcsi mosdató takács, akinek apja pufajkás, majd munkásőr volt, anyja pedig a párt öhh... "segítője", így lett takács is jóelvtárs.


Igen, a KISZ titkárod elvtársa, gyurcsány is az volt. De ott voltak még az MSZMP KB munkatárs matolcsy, kövér laca, és a többi.


Nem takács, a DÖK az nem KISZ. A KISZ KOMMUNISTA ifjúsági szervezet, a dök pedig diák önkormányzat.


Előbbibe komcsi ambiciókkal rendelkezők léptek be, utóbbiba pedig nem. A KISZ titkárod is lett volna MSZMP tag, de látta hogy változások vannak, így liberálisnak kezdte mondani magát, mert úgy fújt a szél. Aztán volt még pár ilyen váltás.

2020. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%

84-ben kezdtem a gimit, 28-an voltunk az oszályban, ebből 28-an léptünk be a kiszbe, természetesen "önszántunkból". Választanunk kellett magunk közül egy titkárt, önként jelentkező nem volt, aztán valaki feldobta egy lány nevét. Egyszerű, falusi, hívő református lány volt, az egyik legjobb tanuló, mindenkivel kedves volt, mindenki kedvelte. Kicsit szabadkozott, aztán elvállalta, 4 évig maradt is. Bármelyikünk körberöhöhögné azt a baromállatot, aki ma lekummunistázná ezért.

Egyébként Orbán beléphetett volna az MSZMP-be, időben született hozzá, csak nem tette. Ellenben alapított egy pártot az MSZMP ellenében.

2020. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
4%

#11 #12

Tudom, tudom, nektek a valóság nem ismerős fogalom. De csak szoktatok vele találkozni néha, ha máskor nem, amikor a választásokon jól orrbaver és ráébredtek, hogy aznap megint nem volt kormányváltás.

2020. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

És itt a másik komcsi, túrórudika is.

Igen, ahogy írtam orbán nem lépett be az mszmp-be, mert a hülye is látta akkoriban, hogy annyi a rendszernek.

De amíg ezt nem látta, nagyon is be akart lépni, ezért is lett kisz titkár.


A komcsik általában ugyan ezzel a szöveggel mentegetik egymást amit túrórudika leírt. takács is már leírta, és sok más pártpropagandista, ugyan ezt a "kötelező volt, kellett választani titkárt" mesét.


Elvtársak! Legalább valami változatosság legyen!

2020. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

#14 a valósággal ti, komcsik álltok hadilábon mindig. Ezért kell a propagandaminisztérium,a sok tv adó, újság, hogy elhitessétek a birkákkal a mesevilàgot, és ne a valóságot nézzék.


Mindig is így csináltátok, kohn béla, rosenfeld matyi, dzsugadvili, kádár, stb eltársatok idejében is, szerte a világon is.

2020. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%

#4 vagyok:


Akkor már én sem maradok ki az adok-kapokból!


[link]

[link]

[link]

2020. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
19:39: amely pártnak a kezdetekben minden költségét egy bizonyos Soros György állta. Kádár elvtársnak nem is tetszett a dolog: https://www.youtube.com/watch?v=T4toBcY-kJw
2020. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azt is hallani, hogy a szülei pedig pártvonalon futottak.

Ha ez így van, akkor mi változott? Csak felborult a kuka?

2020. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!