Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Ti néztek/hallgat...

Ellenzékiek! Ti néztek/hallgattok közmédiát?

Figyelt kérdés
Az M1 és a Kossuth Rádió propaganda, de a többi csatornájuk szerintem tűrhető. A Petőfi Rádió pl. szerintem ma a leghallgathatóbb rádió, és egyáltalán nem lehet rajta érezni, hogy a Fideszmédia kezében van. Ti hogy vagytok ezzel?

2020. febr. 24. 22:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
M1-et szoktam nézni, de közben hányingerem van az ömlengéstől, a nyílt sorosozástól, liberálisozástól, meg a 10 percenkénti 5 perces reklámblokkoktól. Nyilván nem elég a közel 100 milliárd Ft erre a 90% szemétre ezzel a gusztustalan lila arculattal. Az M5 is néha átmegy Duna TV-be a műsorújság alapján.
2020. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Szoktam hallgatni, olvasni, de leszokóban vagyok. Mindig is frusztrált, amikor valaki hangosan ismételgeti a saját igazát, de ellenkező véleményt meg sem hallgat. Pl "A Jobbik ezt meg azt csinálja, erről kérdezzük a Fideszt."
2020. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok se ellenzéki, se kormánypárti. Ugyanolyan szánalmasnak tartom amikor valaki azon vinnyog hogy jujj az Orbán diktátor, mint amikor valaki azon, hogy jujj megeszik az embert a migráncsok. Egyik sem érdekel, buta emberek ülnek fel az indexnek, 444-nek és az origonak, 888-nak ugyanúgy. Én ha hírekre vagyok kiváncsi, pl hogy mit mond Orbánt a sajtótájékoztatón akkor megnézem a sajtótáéjkóztat neten. Akkor saját fülemmel hallom, amit mondd és nem a tizenötödik eltorzított, összevágott $zart a 444-en vagy éppen valamelyik kormányoldalon.
2020. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"..közmédiát?"


Kedvencem az M1 és a Kossuth r. Éppen most lesz száz éve, hogy igazat mondtak!

A többi szennykanális sem különb!

2020. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!