Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tartanánk ha az elmúlt 10...

Hol tartanánk ha az elmúlt 10 évben nem egy uram-bátyám kormány lenne hatalmon (zsarnokságon) hanem egy valóban az ország érdekekeit védelmező, hozzáértő polgári kormány?

Figyelt kérdés
A beáramló EU forrásokat nem maguk között osztanák szét hanem hatékonyan felhasználnák...
2020. febr. 26. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

Jajjnekem, A SZOKÁSOS hülyeség...


Fogalmad sincs az "EU források" felhasználásáról, csak kopipészteled az agyhalott ballib mantrákat.

2020. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
A többség előrébb, néhányan hátrébb. De a kérdésed demagóg, mert olyan kormány amit írsz, csak a mesében létezik.
2020. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Sokat gondolkodtam már ezen és ahhoz a kérdéshez lyukadtam ki, hogy a magyaroknak valóban szükségük lenne egy polgári kormányra?

Úgy értem, hogy ha a Fidesz 2010-ben polgári kormányzásba kezd, akkor vajon 2014-ben nem cseréli le őket a lakosság a Jobbikra?

2020. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Az eu forrásokat le tudják hívni és hatékonyan használják fel. Az ország folyamatosan fejlődik, az életszinvonal emelkedik, a reálbérek emelkednek, az infláció és munkanélküliség alacsony, a gazdaság bővül.

Mindezt abból a helyzetből amibe az előző kormányzat - a mostani ellenzékiek nagyobbik része - belevitte az országot, a teljes eladósodásból, devizaválságból elérve.

persze ha te azoknak a meséjét hallgatod meg (vagy közéjük tartozol) akik 8 év alatt majdnem csődbe vitték az országot, akkor nem csodálkozom rajta ha ennyire nem ismered a valóságot. De néha azért a média helyett körbe is nézhetnél magad körül. Akkor nem írogatnál ilyen hülyeségeket. Talán.

2020. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

#4

Gyurcsány alatt a seggeteket vertétek a földhöz, mert az euró árfolyama 300 forint fölé kúszott 2 hónapra. Most miért nem vinnyogtok?

2020. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanitt. Csak akkor más szereplők lettek volna.

Ki hiszi el, hogy bármelyik másik pártot te meg az emberek jó sorsa érdekli???? Őket is csak a saját boldogulásuk, meggazdagodásuk érdekli, ezért akarnak hatalomra kerülni.

2020. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

Svájc szintjén.

Az a baj, hogy a "hozzáértő"... kormány egy elvi ideál, de a valóságban ez soha nem valósulhat meg, hiszen egyetlen ember, aki valahol a csúcson van, az sem érthet minden részletkérdéshez. Még ha fel is ismeri, hogy kell olyan, aki viszont ahhoz ért, magánál csak tehetségtelenebb embert fog választani beosztottnak (nehogy a fejére nőjön). Nem véletlen tehát, hogy a jelen kormánytagok zöme vagy tapasztalatlan (mondhatnám tudatlan) fiatal, vagy az utasítást elvtelenül követő megbízható valaki (akinek a szakértelme erősen hiányos).

2020. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Na, erre megint a ballibezős Gyurcsányozós válaszok. A fideszesek agyában két fiók van ahová rakhatnak: vagy fidesz szavazó vagyok, vagy Gyurcsány. Ha nem fidesz szavazó vagyok, akkor rögtön automatikus beleraknak a Gyurcsány fiókba. Olyan lehetőséget nem láttok, hogy esetleg sem Orbánt, sem Gyurcsányt nem támogatom, hanem olyan pártot szeretnék már végre, amit a kérdező is említ? Már tényleg nagyon nevetséges, hogy minden kormánykritikus kérdésre rögtön a Gyurcsányozás a válasz, pedig a franc se említette fél szóval se Gyurcsányt.
2020. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

"Most miért nem vinnyogtok"


Azért nem vinnyogok, mert fideszes vagyok és nem várok el tökéletes kormányzást tőlük.

Ellenben Feri csak a fasságot csinálta, számomra hátrányos dolgokat.


A kérdésre válaszolva:


Nyilván előrébb, de nem sokkal.

Az EU által biztosított támogatás egy nagy kamu.

Semmi összeget adtak játszóterekre, amit aztán jó nagy táblákon hirdettek, ment a probaganda, amit jó sokan benyeltek.

2020. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
#9 Igaz, most Orbán csinált magának jó kis játszóteret Felcsúton stadionnal, meg kisvasúttal EU-s támogatásból. De biztos bennem van a hiba, hogy én ennek nem örülök.
2020. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!