Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják Gyurcsányt? Ő...

Miért szidják Gyurcsányt? Ő legalább nem engedte be a migránsokat.

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még így nem értek a politikához és, hogy őszinte legyek nem is nagyon érdekel. Azt viszont tudom, hogy a migránsok milyenek, hogy megerőszakolják k a nőket, terroristák, gyilkolnak stb. Nem akarom őket itt látni. Mégis sokan szidják a miniszterelnököt, Gyurcsányt pedig ő volt az aki megépítette a kerítést a migránsok ellen pedig majdnem áttörték még videó is van róla. Mondom, engem nem érdekel a politika de azért tudom, hogy a migránsok csak árthatnak. És azért ezt a problémát jól kezelte Gyurcsány azzal, hogy nem engedte be őket.

2020. febr. 26. 18:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Az lehet, de rafinált. Nem csípom azt az embert.
2020. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez most ugye vicc?
2020. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Balázska politikai szakértő lett.
2020. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Hogy állnak a kígyók?
2020. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg nem értessz a politikához, de még magyar híreket, sem olvasol, nézel, hallgatsz?
2020. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

Miért szidják Hitlert? Ő legalább nem engedte be a migránsokat.


Fiatal vagyok még így nem értek a politikához és, hogy őszinte legyek nem is nagyon érdekel. Azt viszont tudom, hogy a migránsok milyenek, hogy megerőszakolják k a nőket, terroristák, gyilkolnak stb. Nem akarom őket itt látni. Mégis sokan szidják a führert,hitlert pedig ő volt az aki már régen tudta hogy kell valami a migránsok ellen.Mondom, engem nem érdekel a politika de azért tudom, hogy a migránsok csak árthatnak. És azért ezt a problémát jól kezelte Hitler azzal, hogy írtotta őket.

2020. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Orbán regisztrált.
2020. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
mondtam, hogy nem érdekel a politika és így nem is értek hozzá, de a bevándorlókról mindenki tudja, hogy milyenek. és ez politikától független. minden épeszű ember elutasítja őket. a kérdésem arra vonatkozott, hogy miért szidják Gyurcsányt, amikor ha nem ő lenne hatalmon akkor már rég itt is az lenne mint külföldön pl a németeknél. azért enyit csak lát az ember nem? mondom engem nem érdekel Gyurcsány mit csinál de ő legalább nem engedi be őket
2020. febr. 26. 19:43
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

1 nem gyurcsány építette a kerítést hanem a Fidesz úgyértve a mostani kormány

2 Gyurcsány volt kint tüntetni a migránsokért a kerítésnél ezáltal összelapátolta a Fidesznek az újabb 2/3 ot

3 kormányzásai miatt szidják ami 2004 és 2009 közt volt 2006 os rendőrattak rezsiemelés áfaemelés stb.

4 mikor volt az ep ben a kvótáról a szavazás ő és a pártja a kvóta mellett voltak szóval ennyi!

Mostmár érthető?

2020. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Azt tudod, hogy a főnököd átment 2015-ben a migránsok seggét nyalni kicsit Röszkénél? Tényleg nem értesz a politikához, sehogy sem! Pedig ez is olyan szokott lenni, hogy mindenki "ért"....
2020. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!