Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hont András magyarellenes...

Hont András magyarellenes vagy miért mondják ezt sokan rá?

Figyelt kérdés
Sokan írják hogy az de miért is pontosan?

2020. febr. 27. 03:12
1 2
 1/11 mindentudó99 ***** válasza:
52%
Olvasgasd a cikkeit majd rájössz. Az a baja hogy kivágták a fideszből. A mai napig nem tette túl magát ezen.
2020. febr. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1

És miért "vágták ki", lehet azt tudni?

2020. febr. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
#2 Igen. Olvasd el a cikkeit és megérted! Agresszív, mindenkit lenéz, lekezel, és alapvetően egy sülthülye aki ráadásul másokat mocskol.
2020. febr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Egyszer azt találta mondani, hogy semmi baj a bevándorlással, legfeljebb pár évtized múlva mi magyarok néhány árnyalattal sötétebbek leszünk. Azt is ő írta, hogy a Békemenet résztvevői vihettek volna magukkal még egy embert, mert akkor leszakad a Margit híd, ők pedig a Dunába fulladnak.

Aki tiszta fejjel ilyeneket ír és ahelyett, hogy megtartaná magának, minden lelkifurdalás nélkül közzé is teszi, az nem csak magyarellenes, hanem beteglelkű is. Nem csoda, hogy a mainstream média ma már alig hívja.

2020. febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert magyarellenes. Nem tud egyetlen cikket sem megírni anélkül, hogy a magyarságba ne rúgna egyet.
2020. febr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Itt van egy kis ismertető andriskáró:

Andris élete: [link]

Andriska viselkedése: [link]

2019-es írása amiben a baloldalt ekézi: [link]

2020. febr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

#6

A Kuruc.info az nagyon hiteles oldal ám, ahol mindenki zsidó, aki nem tartozik bele Novák Emőke baráti körébe.

2020. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert gondolom a 444/zsindex lehoz minden hírt a magyargyűlölőkről?
2020. febr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

ma 08:03


Te vagy az hont?

2020. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt már vizsgáltad, hogy akik mondják, igazat beszélnek-e? Mert ha sokan hazudnak, azzal pont annyira kell törődni, mintha senki se szólalt volna meg. Illetve ennél kicsit többet, a hazudozókat érdemes elhallgattatni.

Pontosan miért nevezik annak? Mert azt mondták nekik, hogy magyarellenesnek kell nevezni. Manapság a "magyarellenes" szó jelentése annyi, hogy "olyant mond, ami nekem nem tetszik". Például ha te utálod, ha én azt mondom, a fű zöld, akkor neked azt kell mondanod, hogy én magyarellenes vagyok. Azt mégse mondhatod, hogy utálod, amit mondtam. A végén még agyamentnek néznének.

2020. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!