Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják sokan Stohl...

Miért utálják sokan Stohl Andrást?

Figyelt kérdés

2011. márc. 29. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Mert azt tolják a pofájukba mindenhol az embereknek hogy ő milyen rettenetes ember és utálni kell.
2011. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Talán azért, mert részegen, bedrogozva már többször okozott balesetet, és nem akarta érte vállalni a felelősséget. Akárhányszor bajba kerül, komoly képpel előadja, hogy megbánta, és megváltozik, de persze utána ugyanazt megcsinálja. Kis híja volt, hogy a múltkori baleseténél nem halt meg több vétlen ember! És persze ott is le akart lépni, csak kiértek közben a rendőrök...
2011. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Én azt nem értem, hogy lehet, hogy van olyan, aki nem utálja?

Egy mocskos bűnöző, aki nemhogy büntetést nem kap, de egyenesen sajnálni kell.

Szegény, drogosan balesetet okozott, de ugyanúgy folytathatja az életét, szerepel a tévében...

Nyilván ha én vagy te okoznánk hasonló balesetet pont ugyanez lenne a következménye, nem?

2011. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak( meg kérdezőnek). Azt "tolják a pofánkba, hogy utálni kell?? Már ne is haragudj, de a médiában állandóan csak arról beszélnek, hogy így szegény meg úgy szegény bucika, mennyire megbánta amit tett, ráadásul még mindig műsort vezet, méghozzá olyan arccal, mintha semmi nem történt volna. Szerinted ha te vagy én csináltam volna azt, amit ő, még mindig itt csevegnénk gyakorikérdéseken? Mert szerintem nem.
2011. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Majd ha téged is elütne részegen, bedrogozva, majd rájönnél. Nem is tudom, hogy mi kell ahhoz hogy elvegyék a jogsiját?! Meg hogy lecsukják?!
2011. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szakmája miatt utálják,mert egy tehetséges színész.Egyetlen gond vele az,hogy nem hív taxit mikor éppen beállva, kiütve, szétcsúszva, belőve, becsáklyázva, betépve, elszállva, benyomva, érzi magát.
2011. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg nagyon beképzelt!!! Ismerősömék egy helyen vacsoráztak vele, mivel ők a bankettjükön voltak, Stohl pedig csak vacsorázni ment, és nagyon csúnyán beszolt nekik, hogy milyen hangosak, pedig tanusíthatom, hogy normális hangerőn nevetjgéltek...

Ezért mondom: Óvakodj az autóSthol

A kínai harcoSthol (Mulánban a férfi szinkronhangja.. xD)

az iszákoSthol és a pofázoSthol... xD

2011. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Én szeretem.... Tudom, semmi sem menti fel, de nem hiszem, hogy embereknek kéne ítélkezni felette... Mindenkinek olyan nagy az arca, hogy így, meg úgy drogos! Az egész sztárvilág az, sokaknak van hasonló esete, csak eltusolják. Persze, tény, hibázott, k.rva nagyot, és csak a szerencsének köszönheti, hogy nem okozott nagyobb bajt... na de sztem nincs nap, hogy a lelkiismerete ne csesztetné, és neki is élni kell tovább. És mégis, mit vártok? Ne fogadja el a munkát, amit azért kap, mert tehetséges? Vagy ha igen, minden vv adás elején kérjen bocsánatot tőletek??? na, lehet lepontozni...
2011. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
60%
Mert kellett egy pojáca bűnbaknak, a képmutatások hazájában. Így könnyebb szemet hunyni a rossz dolgok felett. A középkorban is volt ilyen. A leggonoszabb emberek nevezték magukat inkvizítoroknak :)
2011. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok inkvizítor, csak tudod a btk.-t nem véletlenül találták ki. Nem tudom, te mit csinálnál, ha mondjuk az anyádat egyszer elütné egy részeg, drogos állat, aki még arra sem képes, hogy segítséget hívjon, hanem inkább elmenekül a helyszínről (vagy nem tudom, hogy volt az eset pontosan). Szóval ne dobálózz olyan dolgokkal, amiről azt sem tudod, mit jelentenek. az inkvizítor és a középkor kicsit más téma...
2011. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!