Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a trianon elleni aláírás...

Mi ez a trianon elleni aláírásgyűjtési agymenés a Nyugati aluljáróban?

Figyelt kérdés

Ugye úgy gondolják ha párszáz ember aláírja akkor majd Románia, Szlovákia, Ukarjna stb térdreborulva könnyes szemekkel visszadja a területeket...?


Röhej!


2020. febr. 28. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom pontosan hogy milyen aláírásgyűjtésről van szó, de ha már láttad őket és felmerült benned a kérdés, oda is mehettél volna és megkérdezhetted volna tőlük, hogy pontosan mire és miért gyűjtenek aláírást, mi a céljuk vele, stb. Az aláírásgyűjtől valószínű többet tudnak mint a random gyakorit olvasó emberek akik közül sokan még talán nem is jártak Budapesten.


Viszont abban biztos vagyok hogy nem a területek visszaadása miatt gyűjtenek aláírást, hiszen a trianoni szerződés már nincs is érvényben, ha bármit módosítanának is benne, nem lenne semmi hatása a mai határokra. Szerintem inkább egy jelképes dologról van szó.

2020. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Valahogy nem volt kedvem odamenni hozzájuk. Ha majd ha látom még őket lehet ráveszem magam.
2020. febr. 28. 15:23
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Én "náci„ vagyok,de a toro fajta agybajos vonulást meg a semmiért aláírás gyűjtést elmebajnak tartom.
2020. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Figyelj,a trianoni f@$zságot már semmi nem szünteti meg,lehet itt gyűjtögetni meg minden.
2020. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Legyszi ne engedd nekik, nem akarom hogy minket is visszacsatoljanak!!!
2020. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy ha elegendő összegyűlik akkor kénytelenek lesznek visszacsatolni.
2020. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Ahhoz képest hogy fogalmad sincs, hogy miért gyűjtenek aláírást elég határozott véleményed van róla. :D


Ha tényleg érdekel, hogy mi is ez és nem csak nyuggerezni meg nácizni akartál, itt tudsz utánna olvasni, hogy mi is ez:

[link]

2020. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

"Mindenki hazaáruló, akinek nincsen 5 percenként trianonfájása..."


Jah és mindenki náci akinek nincs 5 percenként holokauszt fájdalma.

2020. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
És mi lenne, ha jönne a jótündér, és egyik napról a másikra visszacsatolnák az elcsatolt területeket?! Csak államcsőd.
2020. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Kapcsolatos lehet a székelyföld autonómiájával, ergo azt sem tudjátok miért gyűjtenek. De így lehet magyarozni, meg rettegni megint a fasisztanáciktól a ripacsosszájú karigeritekkel és böszme ferkótokkal az élen!
2020. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!