Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kit kéne miniszter...

Szerintetek kit kéne miniszterelnöknek megválasztani? Melyik pártnak kéne hatalomra jutnia? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyik párt sem a legjobb, szóval lécci ne gyertek olyan válaszokkal, hogy Magyarországon akkor is rossz lenne a politika stb.

Én azt kérdezem, hogy a jelenleg levő pártok közül melyikkel járnánk még a legjobban, legalábbis jobban mint Orbánnal és a fidesszel. És kit választanátok új miniszterelnöknek? Ki lenne a legjobb választás szerintetek?


Szerintem az lenne jó, ha olyan ember állna az ország élén, aki nem engedné be a migránsokat és a fizetéseket is növelné. Persze olyan sok úgysem lesz a fizetés soha Magyarországon mint máshol, de ennél lehetne jobb is, ha mondjuk olyan miniszterelnök lenne aki nem lop annyit.



2020. márc. 1. 01:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Az első két mondatoddal ellentmondasz saját magadnak. Ha ezek a feltételek, akkor sajnos erre csak ilyen válaszok születhetnek


(A migráns nem beengedés aduászt amúgy kisajátította a Fide$z)

Amúgy meg olyan nincs,hogy egy párt fizetéseket növel. Max a párton belül a saját fizetésüket

2020. márc. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Vazze, szerintem megérett a magyar politika arra hogy a skynet vegye át a hatalmat. Sajna.
2020. márc. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

#2

Na, ezt díjaznám.

2020. márc. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem fel kéne számolni az országgyűlést, aztán odaszólni Bécsbe, hogy inkább irányítsák ők ezt az egész kócerájt.
2020. márc. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező!

Te a fideszre vágysz! Akkor miért nem jó? Nem engedi be a migránsokat és emelkednek a fizetések!

2020. márc. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Ahhoz, hogy ez az ország visszatérjen a normális kerékvágásba, Európába, ahhoz olyan párt és vezető kell, aki az első nap megkezdi a jogállam visszaállítását. Ez az alap! A fizetéseket nem a kormányfő fogja megmondani, de a különböző szabályozókkal, adókkal igen nagy ráhatása lehet!

Ilyen drága államot mint a jelenlegi Magyar, különben a valóban jól teljesítő országok sem engedhetnek meg maguknak!

Orbán a társadalmi fejlődés visszatartó ereje, most már több kárt okoz mint hasznot!

Párt nevet, jelölt nevet azért nem írok, mert akkor csak arról lesz a továbbiakban szó, hogy mekkora marhaságot írtam - de érvelni senki sem tudna, csak feltételezni.

A jelenlegi állapot tragikus, ettől csak jobb lehet (remélem!)

2020. márc. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Már a magyarok többsége ott tart, hogy mindegy ki, csak ne ez legyen!
2020. márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

Igazad van!

Neked az a normális kerékvágás ami 2002-2010 között volt. És az ami október óta a főváros vezetésében van. Nekem pedig az, amit a kormány csinál.

Neked a semmittevés, fosztogatás, megszorítások tetszenek. Nekem, a növekvő fizetésem, családi- és egyéb kedvezmények, juttatások. No meg hogy épül az ország!

2020. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Szakértői kormány kellene, minden pozícióba valóban elismert szakembereket kéne ültetni.
2020. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem az embereken múlik minden, hiába jön a legtisztességesebb kormány, ha az átlagember mentalitása ugyanez marad. Mert a jólétért tenni kell, nem elég behúzni az X-et négy évente, ennél jóval több kell.
2020. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!